Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mortal kombat - rebirth

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

mortal kombat 2nin filmi çıktığında ya 4 ya 5. sınıftaydım. o sıralar hepimizin karaktleri vardı tenefüslerde MKcilik oynardık. ben de tabi ki JOHNY CAGE'dim en karizmatikleri olarak.

film mi çıktı. bi gittik arkadaşlarla, johny cage öldü lan filmin başında. hayatımın en üzücü anıydı o ana kadar. uzun bi süre depresyona girmiştim. kadere isyan etmiştim benim karakterim niye ölüyor ulan diye.
sonyayı da jax götürmüştü. of of.

bu arada filmden tek bi dileğim var yapabildikleri kadar karakter çıkarsınlar ya. hepsini görelim
liu kang, kano, raiden falan. negzel olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

mortal kombat 2nin filmi çıktığında ya 4 ya 5. sınıftaydım. o sıralar hepimizin karaktleri vardı tenefüslerde MKcilik oynardık. ben de tabi ki JOHNY CAGE'dim en karizmatikleri olarak.

film mi çıktı. bi gittik arkadaşlarla, johny cage öldü lan filmin başında. hayatımın en üzücü anıydı o ana kadar. uzun bi süre depresyona girmiştim. kadere isyan etmiştim benim karakterim niye ölüyor ulan diye.
sonyayı da jax götürmüştü. of of.

bu arada filmden tek bi dileğim var yapabildikleri kadar karakter çıkarsınlar ya. hepsini görelim
liu kang, kano, raiden falan. negzel olurdu.

cocukken johnny cage olanlar gay oluyomus
ozel hareketi split acip tosaklara yumruk vurma olan adamdan olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Black-ice said:

dikkatsiz okul gençliği işte... ben zorlan yalvar yakar 3-4 kişiye mortal kombat hikayelerini çeviritirip anlattırıyordum üstüne sözlükten kelimeleri bulup son kontrolü kendim yapıyordum millet başından savmak icin ceviri yerine uydurmuşmu diye.

sonuçta film başlamadan daha j.cage in öleceğini biliyordum =D hatta bayaa bi nerd rage e girmiştim smoke u kötü amcalardan biri yapıp ismini "sektor" olarak söylendiğinde bariz smoke yapıp, sector un ismini kullanmışlardı orası biraz abzürt kalmıştı.

bide rain e cok üzülmüştüm 1 shot ölüyordu falan :P (o da bahsedio du umk3 ün hikayesinde bi yerlerde. hatta aklıma geldi halen herkeşle kapışabilirim UMK3 de ;p hey gidi günler

<< + LP , HP, HP, LK,LK,LP,HK allahım nası beynime işlemiş halen kombolar falan ahahahaha resmen otomatiğe bağlamış gibi basabilirim suan tıkır tıkır tuşlara 8-10 kombo icin :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...