Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeon Siege 3

axedice

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Gangren said:

Witcher 2 ile Fable 3 tırt çıktı bakalım bu nası

witcher 2'ye tırt diyorsan dungeon siege 3'ü hiç sevmezsin.

çünkü hem review siteleri hem oyuncular çok sevmiş bu oyunu (metacritic'te 1000 kişinin pozitif, 80 kişinin negatif oy verdiği oyuna tırt demenin sebebi nedir bilmiyorum ama...)

http://i.imgur.com/Ffssp.png

http://i.imgur.com/1jYZa.png
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun başlarında beğenmiştim ama ilerledikçe ne kadar sığ bir oyun olduğu ortaya çıkıyor.

Witcher 2 dediğin, toplam 3 "zone" + prologue hapisanesinde geçen bir oyun. Dragon Age 2'de bile daha fazla gezilecek alan vardı.

Yine aynı şekilde Witcher 2'de toplasan 10 farklı türde yaratık bile yok (Nekker, Endraga, Harpy, Rotfield, Wraith + bosslar)

Dialog seçenekleri çok kısıtlı, yapmak istediklerinde aynı şekilde.

Grafik olarak çok iyi olabilir ama, grafiğe bakarak yüksek puanı en son Diablo 2 için vermiştim :p
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
3 stance her stance e 3 ability her abilitye 2 tane focus seçeneği (5 tane alabiliyorsun ability başına) birde passive ağacı her ağacın kendine özel talent pointi var, oyun bundan ibaret birde fire elemental hatunla yere flame strike atıp sağa sola teleport ol(rollu teleport uçarken kaçarken hasar alınmıyor) herşey gebersin iğrençti demo.

Çok sıkılıyorum oyun yok diyorsanız bakılabilir anca, reviewlere bakıp alabilirim belki diyordum demodan sonra fikir bayaa değişti
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kalkanlıyla oynadım, meh işte. Bi nevi diablo clone, aoe ve single target stancelerini ayarlayıp gerektiğinde block yapıcaksınız oyun biraz bundan ibaret. Ortalama bi diablo clone a göre dialogların üzerinde biraz daha fazla durmuşlar ama obsidian oyunu, olsun o kadar. Bi de konsol bebeleri de oynayabilsin diye yapılan arayüz her zamanki gibi sırıtıyor. En azından inventory vs. olan oyunların pc versyonuna konsol bebelerine göre olmayan normal pc arayüzü koysalar keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...