Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ekşi sözlük

Sinbringer

Öne çıkan mesajlar

abi benim bu aralar canım sıkıldı buraya sardım. şimdi çok pis amme hizmeti yapıyorum iyi dinleyin.

normalde stylish denen eklenti üzerinden sitelerin css'leri düzenleniyor atıyorum sayfanın rengini değiştiriyorsunuz çok güzel. lakin chrome denen ipne tarayıcıda bu önce sayfayı yüklüyor, sonra css düzeltiyor şeklinde oluyor.

yani o sikindirik sağdaki videoyu önce göreceksiniz sonra kalkacak demek bu.

buna bir çözüm aradım gözlerimi yordum ve buldum.

1- stylish yerine tampermonkey kurun. (işte burdan - https://chrome.google.com/webstore/detail/tampermonkey/dhdgffkkebhmkfjojejmpbldmpobfkfo?hl=en)
2- stylish'in script sayfasından bir tema scripti beğenin(kullanın ipneyi acımayın)
3- daha sonra beğendiğiniz temanın indir linkinde "TamperMonkey users can also install this style as a user script.)" denen yere tıklayıp scripti indire tıklayın.
4- tampermonkey eklentinizden add script deyin.

tebrikler. çatır çatır preload yemeden mis gibi sözlük kullanıyorsunuz.

http://i.imgur.com/JD0pk1O.png

ps: yazar olan arkadaş varsa bir "tanım devamı" sorum var ancak özel. bir pm eylerse iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...
bu adamlara ulaşabilen varsa kişi engelleme sınırını rica ediyorum artırsınlar. 5000 yetmiyor.

herhangi bir futbol başlığına yazmış herkesi engellemeye başladığımdan beri Austrian Chamber Society'e döndü ortalık.

Österreich olsun hadi bir el atın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Tam bir zihin kirletme mekanı, bir ara çok girer bakardım resmen beynimi çürüttü bu kadar hasta çürümüş beyni bir arada görmedim.

Artık günde bir kere bakıyorum o da başlıklara girip okumuyorum kesinlikle konuları önemli bir olay var mı diye en hızlı buraya yazılıyor en çok bakılan yer olduğu için.

Bügün girdim boş bulundum yine sokakta masturbasyon yapan adamı izledim, bu gidişle hiç girmeyecem sanırım bir faydasını görmemeye başladım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...