Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İHH İnsani yardım gemisi Gazze yolunda. Yarın sabah -engellenmezse- varıyor.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Giovanni said:

http://ibnkafkasobiterdicta.wordpress.com/2010/06/02/gaza-flotilla-how-israels-ministry-of-foreign-affairs-fakes-photos-of-seized-weapons/

lol

çok zorlamışlar ama olmamış..
benim merak ettiğim şey şu, gemideki kamerlar yayında idi.. tam olarak üzerinde time stamp olan iki güvenlik kamerasında (38güvenlik kamerası + 4 yayın kamerası daimi çekimdeymiş yanılmıyorsam) olayların aynı anda hem bizimkiler hem de israillilerin broadcasti yapılmış mı?

"onlar bize saldırdı önce, yok ateş açınca biz kendimizi savunduk.." lagalugasını anlamanın, sonuca ulaştırmanın en kral yolu bu..

forgiver'mı koymuştu, "elemanlar ateş ediyor işte" diye bi foto.. misal o gemideki kayıtlardan.. israil hepsine el koymuştur onların..

ama broadcast kayıtları varsa bak o tadından yenmez..

yalnız silaha karşı haliyle can kaybı olsa bile acaip meydan dayağı çekmişler komandolara..

bu arada..
http://www.flickr.com/photos/israel-mfa/4658972173/in/photostream/

gerçekten garip yahu.. komikler
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.newser.com/article/d9g3d4qo0/ap-interview-french-judge-says-turkish-charity-behind-gaza-flotilla-had-terror-ties.html

IHH nin gecmsiten terorist bagini yeniden isitip ortaya cikartmislar

amerika orgutun hamasla 3 yildir gorustugunu dogruluyor filan

keske daha duzgun bir organizasyon yapsaydi sunu, sabahtan beri JIDF cilerin her turlu saklabanligiyla dalga geciyorum suna vericek cevap bulamadim cunki dogru oldugunu biliyorum :/

bu arada hamas gemiden israilin ciakrip goturdugu yardimi kabul etmemis
yardimi turkler yolladi, onlar getirip dagitsin demisler
Sosyal ağlarda paylaş

30 küsur milletten insan var, yunanlılar, irlandalılar, amerikalılar da hamas işbirlikçisiymiş? şöyle komik iddiaları kendi vatandaşları dışında yiyen yok. şu yukarıdaki mark regev cnn'de konuştu birkaç saat önce, "kurşun yarası olan askerimiz var" diyor, spiker "silah buldunuz mu?" diye sorunca "ben öyle birşey demedim" diyebildi. "netanyahu silah var demişti, onlar ne oldu?" diye sorunca cevap veremedi öyle lafı ağzında geveledi.

yukarıda link verdiğim yazıya da bakın, israilli gözünden nasıl boğazlarına kadar çamura battıklarını yazmış adam.

burada bizim adımıza söylenecek, eleştiri konusu olabilecek birşey varsa, o da neden babil kulesi yapılırmışçasına bu kadar milletten insan toplanırken bizden bu işe girişen grupların çoğu islami tendanslı? modern, özgürlük ve çağdaş medeniyetten her fırsatta dem vuran örgütlerimiz, vakıflarımızı da bu işte daha çok görmek isterim şahsen. hamas için değil, oradaki siviller için yapılan bir girişim çünkü.

bu arada ihh'den "telefon açtık yardımın teslim alınmaması için, çünkü bizim gözetimimizden çıktı, içine her türlü şeyi karıştırmış olabilirler, bizden insan gidip kontrol edene kadar alınmayacak" dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

30 küsur milletten insan var, yunanlılar, irlandalılar, amerikalılar da hamas işbirlikçisiymiş? şöyle komik iddiaları kendi vatandaşları dışında yiyen yok. şu yukarıdaki mark regev cnn'de konuştu birkaç saat önce, "kurşun yarası olan askerimiz var" diyor, spiker "silah buldunuz mu?" diye sorunca "ben öyle birşey demedim" diyebildi. "netanyahu silah var demişti, onlar ne oldu?" diye sorunca cevap veremedi öyle lafı ağzında geveledi.

yukarıda link verdiğim yazıya da bakın, israilli gözünden nasıl boğazlarına kadar çamura battıklarını yazmış adam.

burada bizim adımıza söylenecek, eleştiri konusu olabilecek birşey varsa, o da neden babil kulesi yapılırmışçasına bu kadar milletten insan toplanırken bizden bu işe girişen grupların çoğu islami tendanslı? modern, özgürlük ve çağdaş medeniyetten her fırsatta dem vuran örgütlerimiz, vakıflarımızı da bu işte daha çok görmek isterim şahsen. hamas için değil, oradaki siviller için yapılan bir girişim çünkü.

bu arada ihh'den "telefon açtık yardımın teslim alınmaması için, çünkü bizim gözetimimizden çıktı, içine her türlü şeyi karıştırmış olabilirler, bizden insan gidip kontrol edene kadar alınmayacak" dediler.

o silah olayı sanırım askerlerin birinin elinden kapıp vurmuş öyle bir haber çıkmıştı. adamlar bir şekilde kendilerini savunmaya çalışıyorlar fena gg oldular.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...