Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İHH İnsani yardım gemisi Gazze yolunda. Yarın sabah -engellenmezse- varıyor.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

http://www.newser.com/article/d9g3d4qo0/ap-interview-french-judge-says-turkish-charity-behind-gaza-flotilla-had-terror-ties.html

IHH nin gecmsiten terorist bagini yeniden isitip ortaya cikartmislar

amerika orgutun hamasla 3 yildir gorustugunu dogruluyor filan

keske daha duzgun bir organizasyon yapsaydi sunu, sabahtan beri JIDF cilerin her turlu saklabanligiyla dalga geciyorum suna vericek cevap bulamadim cunki dogru oldugunu biliyorum :/

bu arada hamas gemiden israilin ciakrip goturdugu yardimi kabul etmemis
yardimi turkler yolladi, onlar getirip dagitsin demisler
Sosyal ağlarda paylaş

30 küsur milletten insan var, yunanlılar, irlandalılar, amerikalılar da hamas işbirlikçisiymiş? şöyle komik iddiaları kendi vatandaşları dışında yiyen yok. şu yukarıdaki mark regev cnn'de konuştu birkaç saat önce, "kurşun yarası olan askerimiz var" diyor, spiker "silah buldunuz mu?" diye sorunca "ben öyle birşey demedim" diyebildi. "netanyahu silah var demişti, onlar ne oldu?" diye sorunca cevap veremedi öyle lafı ağzında geveledi.

yukarıda link verdiğim yazıya da bakın, israilli gözünden nasıl boğazlarına kadar çamura battıklarını yazmış adam.

burada bizim adımıza söylenecek, eleştiri konusu olabilecek birşey varsa, o da neden babil kulesi yapılırmışçasına bu kadar milletten insan toplanırken bizden bu işe girişen grupların çoğu islami tendanslı? modern, özgürlük ve çağdaş medeniyetten her fırsatta dem vuran örgütlerimiz, vakıflarımızı da bu işte daha çok görmek isterim şahsen. hamas için değil, oradaki siviller için yapılan bir girişim çünkü.

bu arada ihh'den "telefon açtık yardımın teslim alınmaması için, çünkü bizim gözetimimizden çıktı, içine her türlü şeyi karıştırmış olabilirler, bizden insan gidip kontrol edene kadar alınmayacak" dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

30 küsur milletten insan var, yunanlılar, irlandalılar, amerikalılar da hamas işbirlikçisiymiş? şöyle komik iddiaları kendi vatandaşları dışında yiyen yok. şu yukarıdaki mark regev cnn'de konuştu birkaç saat önce, "kurşun yarası olan askerimiz var" diyor, spiker "silah buldunuz mu?" diye sorunca "ben öyle birşey demedim" diyebildi. "netanyahu silah var demişti, onlar ne oldu?" diye sorunca cevap veremedi öyle lafı ağzında geveledi.

yukarıda link verdiğim yazıya da bakın, israilli gözünden nasıl boğazlarına kadar çamura battıklarını yazmış adam.

burada bizim adımıza söylenecek, eleştiri konusu olabilecek birşey varsa, o da neden babil kulesi yapılırmışçasına bu kadar milletten insan toplanırken bizden bu işe girişen grupların çoğu islami tendanslı? modern, özgürlük ve çağdaş medeniyetten her fırsatta dem vuran örgütlerimiz, vakıflarımızı da bu işte daha çok görmek isterim şahsen. hamas için değil, oradaki siviller için yapılan bir girişim çünkü.

bu arada ihh'den "telefon açtık yardımın teslim alınmaması için, çünkü bizim gözetimimizden çıktı, içine her türlü şeyi karıştırmış olabilirler, bizden insan gidip kontrol edene kadar alınmayacak" dediler.

o silah olayı sanırım askerlerin birinin elinden kapıp vurmuş öyle bir haber çıkmıştı. adamlar bir şekilde kendilerini savunmaya çalışıyorlar fena gg oldular.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

http://www.newser.com/article/d9g3d4qo0/ap-interview-french-judge-says-turkish-charity-behind-gaza-flotilla-had-terror-ties.html

IHH nin gecmsiten terorist bagini yeniden isitip ortaya cikartmislar

amerika orgutun hamasla 3 yildir gorustugunu dogruluyor filan

keske daha duzgun bir organizasyon yapsaydi sunu, sabahtan beri JIDF cilerin her turlu saklabanligiyla dalga geciyorum suna vericek cevap bulamadim cunki dogru oldugunu biliyorum :/

bu arada hamas gemiden israilin ciakrip goturdugu yardimi kabul etmemis
yardimi turkler yolladi, onlar getirip dagitsin demisler

Abi gemide silah yok. Uluslararası karasularda adamlar bize dalmış. 9 adamımız gitmiş. İhh'nın bilmem ne terörist bağı vardı mezesine mi atlıyorsunuz şimdi? Böyle konuşan insanlar varsa konuşturmayın hiç şu kanı bozukları bence. Çünkü başkalarına terörist diyenler teröristin önde gideni. Yıllardır kafalarına göre adam kesiyorlar, hala barbar türkler, bıdı bıdı terörden korkuyoruz falan filan. O yemek bayık artık.

Tabi ki o yardımın içinde her şey karışmış olabilir.
Buradan da silah milah gitmemişti. İyi yapmış Hamas'da. Gideceği yer tabi ki Hamas yardımın çünkü Hamas şu an Filistin devletini yöneten grup. İsrail'in başındaki şeref yoksunları gibi. Amaç Gazze'deki ve Filistin'deki drama yardımlarımızı iletebilmek fakat bunu da tutup İsrail'lilere verecek değiliz.

Direk teröristlere yardım ediyoruz diye algılayacaksak, Amerika'da İsrail'e yardım ediyor. Pak, temiz insancıklar modlarına sokmayın şunları.
Sosyal ağlarda paylaş

İşte sorunda o zaten o modern dediğin insanlar böyle bir hareket yapamıyor daha doğrusu yemiyor yapmak.
Revenant said:

gemiye islamci gözü kör provokasyon cikarmak icin giden bi suru kisi koyarsan sonucu boyle olur keske avrupai modern gercek özgürlük icin giden kisileri koysalardida komandolar indiginde birine zarar geldiginde onlar suclu olsaydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

İşte sorunda o zaten o modern dediğin insanlar böyle bir hareket yapamıyor daha doğrusu yemiyor yapmak.
Revenant said:

gemiye islamci gözü kör provokasyon cikarmak icin giden bi suru kisi koyarsan sonucu boyle olur keske avrupai modern gercek özgürlük icin giden kisileri koysalardida komandolar indiginde birine zarar geldiginde onlar suclu olsaydi.

Abi onların destek verdiği herhangi birşeye ne destek veririm ne katılırım ne yanına yaklaşırım :)

Benden uzak olsunlar, nerde boğulurlarsa boğulsunlar.
Çıkıp 10 askeri biz etkisiz hale getirdik diyor adamlar ya hala, ondan sonra vurulmuşlar, eee kaşınırsan kaşırlar.

Ne salakça bir çabadır gemiye inen komandoları etkisiz hale getirmeye çalışmak.
Sosyal ağlarda paylaş

@Revenant : Zaten onlar suçlular , neden bahsediyorsun gerçekten anlayamıyorum. Biz mi suçlu olduk şimdi?
Sopalara karşı taramalılar, uluslararası karasuları, 9 ölü ve biz suçluyuz hala. Ülkemiz insanı böyle düşünürken uluslararası kamuoyu neden bık bık etmesin, onlar da haklı gerçi.

Ha şunu şöyle dersen hak veririm, Mavi Marmara'nın içerisinde yabancı milletlerden de homojen dağıt insanları. Öyle dalsınlar bak ne oluyor dersen aynen katılıyorum, o da gayet stratejik bir hatadır. Çünkü hedef alınan gemi direk Mavi Marmara'ydı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...