Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İHH İnsani yardım gemisi Gazze yolunda. Yarın sabah -engellenmezse- varıyor.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

LuNiZ said:

nileppezdel said:

BiTcH_oFBaT said:

Anlamadığım bir şey de bu Taksim'deki insalarda neden Filistin bayrakları var? Yani Türkler ölmüş orda Filistin bayrağı ne alaka şimdi? Türk ölmüş Türk!!

cCc Müslüman kardeşlerimiz öldü cCc

olay bu..

demin onumden gecen kitle Turk bayrakliydi full..

Tamam ben filistin bayraklılar için dedim onu zaten
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

İsrail:'Kimse onurumuzu ayaklar altına alamaz'

Şimdi de gemilerden ateş açıldığını, gemide ateşli silahlar olduğunu, 8-10 israil askerinin yaralandığını filan iddia etmişler(bazılarının durumu ciddiymiş)

Yazdığına göre gemileri de Aşdod limanına çekiyolarmış.

Ben inanmıyorum.

Yalan söylüyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Chastise said:

Ucuz milliyetçilik ve ırkçılık ortaya çıkmak için neden aramıyor tabi ki. Açılan bayrak mı sorun oldu şimdi de? Olayın bütünündeki falsoları görmüyor gibisiniz.

ırkçılar+aşırı milliyetçiler , dinciler vs anti türkçü türkler yüzünden arada kalan ve olayın garipliğinden şaşalamış, sadece adalet arayan insanların düşünceleri tecavüze uğruyor aslında..

olayın soğumasını beklemekte fayda var..
yalnız amerikan ve ingiliz basını üzerinden yapılan yayınlara güvenmemekte fayda görüyorum. olay içinde bi taraf biz olduğumuzdan bilgimiz daha net ve ingiliz/amerikan haberleri çok aşırısı sansürlü, israel defence force (idf) açıklamalarından ibaret ve aşırı taraflı haliyle..

bu yayın kuruluşlarının yaklaşımları olayın kendisi kadar iğrenç..
Sosyal ağlarda paylaş

Tabii ki. Tamam direniş filan oldu videolarda görünüyo da, ateşli silah iddiası komik geliyo(en fazla 1-2 radikal şov olsun diye uyduruk bişeyler taşıyolardır ama onu bile sanmıyorum).Bir diğer haberde de aktivistlerden birisi askerlerden birinin silahını alıp ateş açtı filan yazıyodu. Şu haberler de tutarsız yani şimdi.

Ama sorun şu ki: aksini iddia etmek için hiçbir tutarlı şey yok ve israil de lobi gücüyle ellerini kollarını sallayarak çıkıcak bu işin içinden.

Çünkü IHH cephesindeki haberler de tutarsız geliyo işte önce helikopter indi, önce ateş açtılar filan gibisinden. Tabii bunda jammerlarla filan iletişimin kesilmesinin de payı var ama bi taraf ateş açıp sonra çıkarma yaptılar nuke attılar 150 kişi yaralandı filan diye sıkıcak, diğer taraf uyardık engelledik sonra ateş açtılar biz de bindik tepelerine bizim de askerlerimiz yaralandı ama içimiz cız etti filan diye sallıycak, olay öyle karışık bi şekidle durucak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...