Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Planes of Telara

Zinxen

Öne çıkan mesajlar

Yahu birkere de herhangi bir şey için betaya seçileyim... Tamam Aion için seçilmiştim ama oda çok cacık çıktı be.. Yani Tera online, Rift ve GW2. Birini seçip onla devam edeceğim 4 yıldan sonra wowsuz mmo hayatıma. Veya ArcheAge ile Lineage2 yapımcılarından..
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
valla ben dark and light, matrix online shadowbane ve bi çoğu şeyin betasına kabul edildim ve buraya ne zaman bi fikir yazmaya geldiysem yıllardır her zaman mighty thor'un söylediği şeyleri görüp "oha tam olarak bunu yazıcaktım" diyip bişey yazmaktan vazgeçtim.

sert de eleştirse sonuna kadar haklı, mmo ince iş :D

ah keşke shadowbane gibi bi skill sistemi olsa. Mükemmel bi MMO'ydu abi bildiğin. ne güzel ayıboğan ve diğer tiplerle güzel bi şehir kurulmuştu. minotaurları kovalayıp hırsızlık yapardık teey.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty,

Trial ile df'a 14 gün gelip bir dener misin oyunu?Eski sayfalardaki yorumlarını okudum df ile ilgili.5 bini kişi oynuyor milyonlar şikayet ediyor demişsinde ,oyunda server zaten max 10 bin kişi oynatabiliyor,df hakkında bilgin olmadığı aşikar.Ensesi gerçekten kalın adamın oynayacağı tarzda oyunudur df,aslan yelesi saç stili ile girip ense örtülmüyor malesef df'da:)Oynayaman,beceremeyen amcalarda taş atacaklar tabiki,gayet normal:)
Sosyal ağlarda paylaş

df girmis araya, radyodaki parazit gibi olmus.

madem guzel sana basarilar adamim.

konumuza donersek bu aldiginiz beta key hedeleri gercek beta anahtari almaniza olanak saglayabilecek keyler olarak biliyorum, benim accountta uc adet key var su anda bekliyorum.

yani anahtar aldim kesin demeyin nerden bulursaniz kapin koyun accountunuza ki secimdeki sansiniz artsin.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım şu sayfada seni çıkart geri kalan adamların mmo tecrübesini üst üste koydun mu nerden baksan 60 seneden fazla ediyor.

biz sandbox unda themepark ında alasını görmüş adamlarız ama senin daha alacak çok yolun var gibi.Aş bu ben kalitesiz çoğunluktan olacağıma kaliteli azınlık olurum ayaklarını zira komik oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...