Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Planes of Telara

Zinxen

Öne çıkan mesajlar

Mighty_THoR düzgün konuş

yinede bir cevap vereyim sen mmo filan oynamıyorsun sen mmoya bakıp çıkıyorsun belkide beceremediğinden aoc relase zamanından beri oynarım 5 tane karakterim var 2 tanesi pvp lvl6 senelerdir oynuyorum anlayacağın hiç bir rahatsızlığınıda görmedim senin o ben vitaminken konuştuğun developerlarda kovuldu zaten sen bu kadar yakından takip ediyorsun mmo dünyasını

darkfall'ıda 6 ay oynadım. oynamamış biri bilmeden konuşuyorsun darkfall'ı zaten milyonlarca kişi oynayamaz bir haritada 5 bin kişi olması bile senin devamlı ölmene yeter

sen oynamadığın oyunları eleştirmeye devam et bida da tanımadığın insanlar hakkında yorum yapma 1999'dan beri MMO oynuyorum bende

beceremiyorum demiyorsunda oyun kötü diyorsun bende senin aksine hangi oyun olursa olsun farketmez girer oynarım hepsinden keyif alırım oynadığım her oyunda da tanınan bir karakter yaparım

sen naparsın? ne oynuyorsun? vitanimcilik mi oynuyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

arcane said:

Eğer dedikleri gibi 8'er alt classı çıkışa yetiştirirlerse inanılmaz olur bu.

ya seni heyecanlandıran kısmı sölesene bize de, ben baktım da çok sıradan geldi, orjinal bişey bulamadım bu kadar heyecanlanacak

Yazdım işte Mortis bab, classda 8 tane mastery arasından seçim yapabileceksin ve bu masterylerin her birinde epey ability var. Class bazında böyle özgürlük tanıyan oyun nadir birşey, en son Fury böyleydi. Bir de atmosferi beğendim. Hikayesi dahil Spellborn'u *andırıyor*.

WoW gibi, biraz da WAR gibi bir oyun işte. Orjinal birşeyler olursa iyi tabii ama öyle 3 aya patlayacak oyunun orjinalliği aramıyorum :D

dreagloth said:

Tüm class lar diyerek abarrtım mı acaba, tam bakmadım, belki caster kendi içinde, rogue ve warrior class ları kendi içindedir.

Evet, kendi içinde. Senin koyduğun videoda vardı :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...