Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Planes of Telara

Zinxen

Öne çıkan mesajlar

Almas said:

arkadaşlar rift in hack i cıkmış bu moralimi bozdu almayi düşünüodum ama video su ve site bilgisi mevcut ama hile parali ^^ aylık verionuz ^^ sonucta hile varmi var agbi bu iş batar

Bu tarz bir oyunda ne tür hack çıkacak. WOW da bile ilk çıktığı 2 hafta millet speedhack e bağlamıştı o kadar onuda hemen düzelttiler yoksa bu tarz bi mmo da ne hack i olur. FPS oyun sanki. Sıkma canını.
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

wowa gerçek bir rakip çıktı bence

ne yazık ki tersini düşünüyorum. wowa rakip olmak için wowu kopyalamak değil orjinal bişeyler üretmek lazım. rift şu ana kadar gördüğüm kadarıyla wowun bütün mekaniklerine sadık kalmış. yeni levelde gelen statların otomatik dağıtılması bile birebir kopyalanmış. 5 slotluk backpack toolbarı, system menüsünün görünüşü, latency/fps'nin görüntülenme yöntemi, mailbox olayı... oyun fazlasıyla farklı skinli bir wow hissi veriyor.

talent treeleri 8in 3lü kombinasyonu ile seçtirmek çok çok büyük bir yenilik değil. yalnızca karakter buildle falan uğraşmak istemeyen tembel/düşük zekalı worldwide oyuncu yelpazesini ürkütmemek için wowun sürekli kıstığı bir ayarın şimdilik bi parça açık tutulması.

aslı orada dururken wowu wow olduğu için beğenen kişilerin wowun taklidine yöneleceklerini hiç sanmıyorum. yanılıyorsam ileride çarparsınız yüzüme ahanda böyle demiştin diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında wow yaptı bunu. Diğer oyunların en beğenilen, en iyi yönlerini topladı. Release zamanı diyoduk, "aa bu şu oyunda da böyleydi, bu oyunda da böyle" diye. E üye ve finans desteğini de alarak iyice geliştirdiler oyunu, çıtaları yükselttiler.

Trion da Blizzard gibi, standartları belirleyen, dominant olmuş oyunun bir çok iyi yönünü alıyor. Buna Warhammerdaki public quest benzeri rift sistemini eklemiş, ki contribution olayı çok güzel olmuş. Bir de 150 değişik kombinasyona imkan sağlayan soul sistemini yapmışlar.

Çok başarılı head-start sonrası, release de iyi olur ve content desteği yapabilirlerse, wowa ciddi bir rakip olacak oyun. Benim düşüncem ve ümidim bu yönde. :)

Blizzarda yeteri kadar para kazandırdığımızı düşünüyorum. En az 20 yıl yeter o para onlara. Biraz da başkaları kazansın artık.
Sosyal ağlarda paylaş

bir de yeni dünya, yeni karakterler, farklı hikaye

exp fln derken wow'da değişti tabi de, hala azeroth, hala aynı orc, nelf vs. insanlar değişiklik arıyor biraz

50 lvl sonrası nasıl diye merak ediyorum ben, first kill ler gelirse görürseniz vidyo paylaşır mısınız? Cata raid'leri iyiydi çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...