Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Planes of Telara

Zinxen

Öne çıkan mesajlar

yav benim driver yada windows 7 ult 64 bit ile ilgili bir sorunum var galiba,sistem soyle

phenom 2 550(@3.5ghz)
ddr2-1066
vapor-x 5770

Şimdi oyundayken sicakliklara bakıyorum,işlemci 30 civari,ekran kartida max 62 dereceye falan cikiyor.

oyunu recommended ayarlarinda oynuyorum,1440*900 de aa falan kapalı.

savaslarda 25 fps civari aliyorum,meridian sehrine girdigimde yine aynı 25 fps civarlarinda geziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

yav benim driver yada windows 7 ult 64 bit ile ilgili bir sorunum var galiba,sistem soyle

phenom 2 550(@3.5ghz)
ddr2-1066
vapor-x 5770

Şimdi oyundayken sicakliklara bakıyorum,işlemci 30 civari,ekran kartida max 62 dereceye falan cikiyor.

oyunu recommended ayarlarinda oynuyorum,1440*900 de aa falan kapalı.

savaslarda 25 fps civari aliyorum,meridian sehrine girdigimde yine aynı 25 fps civarlarinda geziyor.

sorunun işlemcide ve ramde ve oyunun birazcık optimizasyon eksiği var.gerçi optimizasyon eksiği var demek yanlış bi bakıma çünkü rendering scalasına kadar public bir settings seçeneği var.hani high end mach. sahiplerinide düşünerek bişiler yapmaya çalışmışlar.misal 5770*2 ekran kartına sahip bi kullanıcının seninle veya benimle aynı görsellikte oynamak zorunda kalmamasınıda düşünmüşler. bence doğrusuda bu. bu kadar detay settings koymalarından kaynaklanıyor.yalnız senın high settingste ve shadow un enviroment seçeneğinde multisamplerında kapalı bişekilde oynaman lazım.çözünürlükte 1920 olması gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bu ay sonunda wow sub süresi doluyor . 1-2 sorum olacak rift hakkında :
1-bikaç saat beta oynadım ortam fazla glow lu ve ışıl ışıl gelmişti. ekran kartı ya da ayarlarla ilgili bir durum mudur ?
2- oynanış açısından çok akıcı bulmamıştım hareket ve animasyonları . bu deneme süresinin kısalığından mıdır ? örnek vermem gerekirse arms warrior karakterim var wow da . seri oynamayı seviyorum vatandaşı. bu rift teki karakterlerde de mümkün müdür ?
3- sonuç olarak casual bir vatandaş için wow a alternatif midir ?

Teşekkürler .
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

video/advanced da en aşağıda sağda "multibişey terrain" şeysi.

bu pek etkilemedi beni, freemarch'dayım da sanırım burası karanlık biraz

bir de bu mesleklerle ilgili bişiler sorucam,
3 tane alabiliyoruz sanırım. Gathering ve apotheracy aldım. Apotheracy en iyi gathering ve butchering ile gider dedi.
Bu durumda butchering de almama gerek var mı? Yoksa gathering yeterli mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Bloodless said:

181 sayfa olmuş merak ettim açıkcası. Oyun tam sürüm olarak çıkmadı demi daha? Üyelik ücretli falanda değildir inş?

çıktı yani pre order'la alırsan oyunu başlayabiliyorsun, ücretli tabiki

ya oyunda wind rider gibi bir sistem yok mu? Her yere koşmucaz heralde de daha görmedim bu tarz bişi oyunda, ben mi çok başlardayım atladım mı diye merak ettim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...