Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Planes of Telara

Zinxen

Öne çıkan mesajlar

mardox said:

en son pre order bitti artık geri kalan 3-4 marrta gircek deniliyordu ya. riftin sitesinde hala preorder'a tıklayınca alabilirmişiz gibi gözüküyor. şu an steamden veya riftin kendi sitesinden alsak yine 3-4 martı beklicek miyiz?
yani geçti borun pazarı sür eşeği niğdeye mi?

arkadaşlar haber veriyim dedim
steamden aldım şu an download ediyor oyunu. yandaki metinde purchase and play now diyor.
download eğer biterse, bi değişiklik olursa merak edenler için yazarım yine.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

ufacık

Xenocide said:

tefecik

mardox said:

içi dolu

solidhammer said:

Riftte çevremizdeki mob ve playerların health barını açabileceğimiz bi key binding yada interface ayarı varmı ? kendi canımızı ve targetımızı görebiliyoruz da çevremizdeki dost ve düşmanların targetlanmadan görülmesini nasıl sağlıyabiliriz. (wow da "V" ye basarak gördüğümüz gibi)bir bulamadım

http://www.motifake.com/image/demotivational-poster/0806/c-c-c-combo-breaker-combo-breaker-demotivational-poster-1212515580.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda kodu girerken sanki mal kaçırıyoz gibi dakka 1 gol 1 hemen aylık subscription planı yaptırtmak efsanevi olmuş yalnız trion :P
yok mu bunda 1 aylık beleş?
bi de acc managementa girince delete current plan diyince o zmn yeni plan açmanız lazım diyor.
ne yani şimdi kredi kartı bilgilerini verince kitlicekler bu herifler bize :P ben mi yanlış bi yerlere tıklıyorum
son edit:
add new subscription yapınca orda cancel seçeneği çıkıyor. oyle cancel ediliyormuş. benim gibi warhammera 2 ay bosuna aylık veren insanlar varken cancel subscription özelliği güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
solidhammer
Riftte çevremizdeki mob ve playerların health barını açabileceğimiz bi key binding yada interface ayarı varmı ? kendi canımızı ve targetımızı görebiliyoruz da çevremizdeki dost ve düşmanların targetlanmadan görülmesini nasıl sağlıyabiliriz. (wow da "V" ye basarak gördüğümüz gibi)bir bulamadım

bunu bilen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Bana bir yardım lutfen! Oyun komple cok karanlık gozukuor. ekranın ayarlarıyla oynayıp brightness felan fistanı yukarıya cekince "biraz" düzelme oluyo gibi ama bu seferde chatte yazılan yazılar yada skill barı günes gibi parlıyor gozume. oyunun settingsini epey bi kurcalayıp gama ile oynamayı denedim ama nafile gene olmadı. sormak istedigim nasıl cozerim ? cozemezsem eger problem nerden kaynaklanıodur ekran kartından mıdır ki? (ekrandan olmayacagını umuyorum daha yeni aldım)
Sosyal ağlarda paylaş

Yama NoTU
Hotfix #1: 2/26/11 3:00 GMT

QUESTS
* Freemarch: The Wayward Package quest is no longer offered daily.
* Silverwood: When Rudy Tanlop’s wagon is under attack during a zone events, he should yell his notification correctly.

EXPERIENCE
* Dungeon zone quests fixed so that repeat completions do not reward the full first-completion value.
* Fixed a bug causing mobs significantly higher than a player's level to reward far more experience than they should be.

UI
* Raid frames now expand down from the top left corner.
* Zone events that are failed will be removed from quest tracking once again.

CLIENT/SERVER
* The login queue message box can now only be cancelled by clicking on the Cancel button. You should now be safe to browse the web while queued!
* Improved accuracy of AFK timeout checks in game and at character select to combat queues.
* Server performance improvements.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...