Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Planes of Telara

Zinxen

Öne çıkan mesajlar

sdfkg ya ekran kartım yanarsa diye oyun almamak harbi iyiymiş. benim de ekran kartım yanmıştı, bad company 2 oynarken. şimdi napıyim bendeki bc2'yi çöpe mi atayım? kaldı ki kartı yeni almışsın. yanarsa garanti kapsamında değiştirtirsin olur biter. benim de oyun release olduktan sonraki 1-2 gün bi ısınmaya benzettiğim bir problemden dolayı kilitlendi, hatta bir kere hard reset yaptırdı, detayları kıstım, üstüne patch falan da geldi bir sürü, şu anda saatlerce de oynasam yok öyle bi sorun.
Sosyal ağlarda paylaş

Fırsat bulmusken sorayım.İ8400 işlemci zotac gtx 465 ekran akrtı 4 gb ram var windows 7 64 bit kurulu makina da.Normal alanlarda 40-50 fps alıyorum.full ayarlar acık sadece shadow kapalı.Ama riftlerde ve cok ısıklı yerlerde fps düsüsü çok oluyor.Görüntüden kaybetmeden nelerden kısmalıyım sizce..
Sosyal ağlarda paylaş

valla laptopta oynuyorum o yuzden grafikler lowda, sadece textureu 3 ledim. Hani grafik zaten pek aramiyorum, laptopla aranmazda o yuzden pek sorun yok oyun ole sinir bozucak seviyede yavas degil. ha belki ilerde raid yaparken kaldirmayabilir ama sorun yok. hele bi oynayalim da 50 ye kadar sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Warghammer said:

Fırsat bulmusken sorayım.İ8400 işlemci zotac gtx 465 ekran akrtı 4 gb ram var windows 7 64 bit kurulu makina da.Normal alanlarda 40-50 fps alıyorum.full ayarlar acık sadece shadow kapalı.Ama riftlerde ve cok ısıklı yerlerde fps düsüsü çok oluyor.Görüntüden kaybetmeden nelerden kısmalıyım sizce..

4 gb ram de windows un 64 bit olması bir fark yaratmıyor sanırım. 32 bit daha performanslı çalışıyorsa oyunun performansını belki arttırabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...