Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Planes of Telara

Zinxen

Öne çıkan mesajlar

ümit konusu farklı biş konu devvo. inşallah dediğin gibi olur da tek oyuna mahkum olmayız. oyuna bok atmış olmak için söylemiyorum, ilk birkaç saatte aldığım izlenim bu malesef. yeni bir oyuna başlandığında insan yeni bişeyler bekliyor. her class için 8den 3 seçme talent tree olayından bahsettim zaten yukarıda. başka da söylenebilecek farklılık anlamında bişey göremedim. uo'nun 50 küsüründen 7 tane seçtirmesine (ya da 50sinden de azar azar alabilmeye) göre daha sınırlı ama wowun mevcut talent tree yapısından ileri.

wow da bunu yapmıştı diyorsun da wow genel görünüm itibarıyla büyük oranda şu oyunun kopyasıdır denecek biçimde çıkmamıştı. başka oyunlardaki beğenilen noktaları kendi sistemine adapte etti veya direk ithal etti. ama sonuçta kendisi özgün bi sistem olarak çıktı.

yani şikayetim şu ki wowu kapatıp x mmoyu açıyoruz yine wow oynuyoruz. aocnin batması da bu sebeptendir. oyun patlak başladı vs vs hiç önemli değil. oyunda çekici yeni bir mekanik olsun insanlar bütün hataları görmezden gelip oyuna tutunurlar.

neyse inşallah yanılırım.
Sosyal ağlarda paylaş

bende bu hafta baslamayı dusunuyorum, betasını oynadım 2 gun aynı wow du olayımız, yalnız benım asıl merak ettığım end game de ne oluyor, varmı son lvl e gelenler, yanı son lvl den sonra neler yapılıyor önemli kısım bu , 20 lık raıdler acıkmı? vss...
Sosyal ağlarda paylaş

Sufi RİFT pvp yi dengelesin wow gibi insanları kahretmesin o bile pvper tayfayı akıtacak rifte.Ha facerole alışmış wowcu tayfaya zor gelirmi bu oyun orasını bilemem.Onlar gelmesin zaten offical forumlarda ağlayıp kötü yönde etkilerler dev. leri.

Wowdaki oynanabilirlik ne aocta ne warhammerda vardı.Ama RİFT te var.Buda bu oyunu satın almamı sağlayan tek neden diyebiliriz.Ben gayet memnunum şu oyunu oynarken 1 sn bile wowu düşünmedim..
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

Sufi said:

her class için 8den 3 seçme talent tree olayı...

Bunun matematik olarak açılımı nasıldı ya? 8in 3lü faktoriyeli mi? Yüzyıllar geçti matematik yapmayalı. Benim zamanında cebir daha yeni keşfedilmişti. :P

Hesaplayamadım valla. :(

said:

In the same way, when thinking about combinations we can derive a
formula for "the number of ways of choosing k things from a collection
of n things." The formula to count out such problems is
n!/k!(n-k)!.
For example, the number of handshakes that occur when everybody in a
group of 5 people shakes hands can be computed using n = 5 (five
people) and k = 2 (2 people per handshake) in this formula. (So the
answer is 5!/(2! 3!) = 10).

Yani, n = 8, k = 3, 8!/(3! 5!) = 56
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Wow'u bırakıp bu oyunu bir yada iki hafta içerisinde almayı düşünüyorum, sistemim oyunu açar gibi fakat medium yada high'a yakın ayarlarda oynayabilir miyim?
Sistemim:
Ati 3850 256 bit 1 GB ekran kartı,
AMD Phenom II x4 945 3.00 ghz işlemci
2GB RAM

1-) Arkadaşımla ortak almaya karar verdik, bir süreliğine aynı hesaptan ikimizde farklı yerlerden faydalanabilir miyiz? Ayrıca oyunu steamden alınca steam hesabımıza mı kaydolacak?

2-)Bu arada sitesinden şu anda download edersem fakat pre-order geçtikten sonra oyunu alırsam aynı dosyalar ile farklı bir şey indirmeden oynayabilir miyim? yani şimdi indirsem pre-orderdan sonra oynamaya başlasam olur mu?

3-): Oyunun haritası ne durumda arkadaşlar? Yeterince büyük mü? Wow oynayan arkadaşlar bir karşılaştırma yaparlarsa harita ile ilgili çok sevinirim.

Çok fazla soru sordum, pardon fakat oynamadan önce öğrenmem gereken ve başka bir yerde cevabını bulamadığım sorular bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...