Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crom serverında kimler var?

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

38 oldum conq'la noble district'e basliyorum, itinayla duo yapilir.

bu arada bir sorum olcak, pvp level'i atlayinca nasil gear kazaniyoruz.. yani merak ettigim simdi 1k exp oldu, 3k'da level atliyor gorunuyor, level 1'de belli itemlari mi veriyor sadece, yoksa full set + silah mi aliyorsun t1 gibi? her level range'i icin var mi yoksa sadece end-game icin mi mevcut?
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

38 oldum conq'la noble district'e basliyorum, itinayla duo yapilir.

bu arada bir sorum olcak, pvp level'i atlayinca nasil gear kazaniyoruz.. yani merak ettigim simdi 1k exp oldu, 3k'da level atliyor gorunuyor, level 1'de belli itemlari mi veriyor sadece, yoksa full set + silah mi aliyorsun t1 gibi? her level range'i icin var mi yoksa sadece end-game icin mi mevcut?

pvp itemleri lvl 30da alınmaya başlıyor.Ama tier şeklinde değil.Yüzük,kolye .Daha sonra lvl40-50-60-70-80 de ve pvp lvline göre alınan itemler çoğalıyor, ayakkabı,silah vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar,görevlerde aksiyon aramayın.Sonuçta bilmiyorum hangi mmoda ''bu disk kendi kendini 10 sn sonra yok edecektir'' tarzı görev var.Şunu kes,bunu topla,şundan şu kadar al gibi görevler var.Tabi konuyla alakalıda görevler var.Şahsen hiçbir mmoda görev kalitesi aramadım.Beni en hızlı 80'e ulaştırsında nasıl olursa olsun.Çünkü bu oyunun tat alıcak olduğununz lvli 80 sonrası.80'den önce ne pvp den zevk alabilirsiniz,nede pveden.Pve si vasatın biraz üstüdür,pvpsi karşınızdaki düşmanla eşit şartlar altında kapışamayacağınızdan,adaletsizdir.
Oyunu öğrene öğrene gidem diye bir kaideniz olmasın arkadaşlar.Oyunun low lvlde öğrenilecek bir yanı yok.Karakterinizi öğrenmek istiyorsanızda bol bol pvp yapın.Karakterinizi pve de öğrenemezssiniz.Bu oyunda öğrenemezssiniz.80 lvl olun birkaç parti dayak yiyin,sonrada dayak atmasını öğrenin.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Kişiden kişiye fark ettiğini düşünüyorum ama WoW WotLK ile gelen Northrend questlerinin büyük bir çoğunluğu insanı işin içine katan ve hikayeyi dahil eden questler.

Söylediğim tek şey 35'e kadar bunu göremedim, ama sizin de söylediğiniz gibi 35 daha erken.

Hocam bu oyunda ahım şahım bi rp bulamıyorsun.Keşke bulabilseydik.Conanın barbar dünyasını kanımıza kadar işleyebilseydik.Ancak yok.Sadece grafikle ve birkaç çeşit görevle bulabiliyoruz bunu.Çok böyle rp hastası birisi iseniz tabiki sizi bu oyun kesmeyecektir malesef.Ama tekrar etmek gerekirse,benim gibi low lvlde uğraşmayı sevmeyen,bir an önce end game akmak isteyen biri için biçilmiş kaftan oyun.Çünkü çok hızlı lvl alıyorsunuz.Eğer arkadaş çevreniz iyi ise,3-7 günde, offline lvlinginde katksıyla 80 olabilirsiniz.
Zaten raidler,pvp ve yeni içeriğin getirdiği yeni dungeonlar 80'le başlıyor.Onun için hız önemli.Fazlaca rp aramadan kasıp gidiyoruz işte.
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

niye yauw Tortage'ı yapan elleri dert görmesin, oynamam öylesine deniyim diyordum, Tortage'a girdim oyunu aldım :) Kalanı öyle olmasa da adamlar Tortage'ı çok güzel yapmışlar walla

Funcom işini biliyor.Tortagede sırf rp gidiyorsun.Çocukların anne babalarını katleden katiller,korunması gereken masum sivil vatandaşlar,hastalanıp ilacı ihtiyacı olan güzel kadınlar,yanlış iksirlerle patlayan volkanlar,yanındaki köpeği senden daha güçlü gören adamlar vs.Tortage gerçektende güzel.O güzelliği ilerki lvlerde pek görmeiyorsun malesef.

Mesale şöyle diyem sana.51 lvlim ve 5 saatte 1 açılan villa görevlerini yapıyorum.Bu görevler herzaman birbirinin aynısı.Hiç farkı yok.Neden burdayım,daha hızlı kasıyorum,daha çok param oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız ben oynarken rp eventlar çok iyiydi komunitinin yaptığı. sonra öyle arada bir denk gelinen rp tayfalarida iyi oluyordu. questlerden bazıları iyi rp'lik. çoğu ise fix quest işte.

ama age of conanın levelingi kadar iyisini görmedim açikcasi. bölgeden sıkılmadan bölgeyi bitiriyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...