Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crom serverında kimler var?

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

Tatar şimdi şöyle, necroda istersen eğer petsiz oynayabilirsin yüksek magic damage verirsin tam bir Unholy Mage olur karakterin pvp'de de epey iyidirler fakat ben pve'de seviyorum raid'de seviyorum dersen raid liderleri petli necroları tercih ediyorlar, orada biraz sorun yaşayabilirsin.
Bide mage oynamayı seviyorsan eğer bir tos, demo hatta pom daha fena mage classlar.

Yinede demo yada necro ile oynarsan ve pvp seviyorsan Assasinler seni hayatından bezdirecektir. Istediğin kadar iyi oyna baş edemezsin. Her mini gamede 2 3 Assasin olur mutlaka, yani bu yola giriyorsan eğer iyi düşün.

Mage seviyorsan ve ölmek istemiyorsan en iyi class Tos olacaktır senin için.
Sosyal ağlarda paylaş

Neferian said:

Teke tek yakaladığım pvp lvl 5-6 hoxların,necroların,demonların hiç şansı yok,kesim olayına ısınmaya başladım ama 80 miniler premade dışında hikaye,bunu anladım kesin olarak :P

ya evet baya ısındın sende Ozge'yi dün gördün benle kafa kafaya kill yapmaya başladı.
Dedim sana 1 ayın var 1 ay sonra seri katil modundasın :)
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Pvp ile pek işim olmaz, o yüzden dediğin gibi demon ve tos arasında kaldım ama Khitan ırkını istediğim için demon açtım hem peti de azmış, warlock gibi oynarım işte. Nikim Vangyu:)

yok raid seviyorsan eğer demo sanki daha bi keyifli olur senin için tosda healle mealle uraşmak zorunda kalırsın
Sosyal ağlarda paylaş

subsription'u ayarla tabi kaçar kaçar ödeyeceksen.
accname şifre trialdeki ile aynı değil mi?

https://register.ageofconan.com/account a girdiğinde trialdeki accname ile girmiyormusun?

tabi ki trialdeki acce devam edebileceksin hatta sayende 1 puan referans bile kazancam ne diorsinn :p
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar The Death Bringers guildini Hyrkania (PvE-RP) EU serverına taşıyorlar. Crom'da guildi alt charları ile devam ettirecek olanlar var ama aktif oyuncular olarak Komodo'ya girdik.
Gördüğüm aktif arkadaşlara inv attım, görüşemediğimiz arkadaşlar eğer inv istiyorlarsa ingame mesaj atabilirler.
The Death Bringers PVP guildiydi, Komodo ise PVE guildi. Ikisinin karışımından güzel birşey çıkartmaya çalışacağız.
Hakkımızda hayırlısı.

Bilginize sunarım.

Partyzan
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

Arkadaşlar The Death Bringers guildini Hyrkania (PvE-RP) EU serverına taşıyorlar. Crom'da guildi alt charları ile devam ettirecek olanlar var ama aktif oyuncular olarak Komodo'ya girdik.
Gördüğüm aktif arkadaşlara inv attım, görüşemediğimiz arkadaşlar eğer inv istiyorlarsa ingame mesaj atabilirler.
The Death Bringers PVP guildiydi, Komodo ise PVE guildi. Ikisinin karışımından güzel birşey çıkartmaya çalışacağız.
Hakkımızda hayırlısı.

Bilginize sunarım.

Partyzan

Yav yıllık izindeydim,çıkmışsınız guildden.Var mı yer?Varsa Lorddahaka'ya inv pls :D.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...