Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tera Online

Zinxen

Öne çıkan mesajlar

bastion of lok dungeon yav.. grup gerekiyor

o değil de... chronoscrolls diye bir olay var US versiyonunda ,
EvE'deki PLEX gibi üyelik süresi uzatıyor. Oyun içinden satabiliyorsunuz. Eğer EU'ya da gelirse bu sistem , parayı ver(Pay to) düdüğü çal(Win) olacak oyun...Mayo bikini falan satıyolar oyun içi zaten... kafa f2p kafası , gidişat f2p....
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
trial deneyim dedim : `user authentication failed` diyor, bakindim biraz ulkeye ip ban atmislar ama turkiye yok bunlarin icin nedir bilen var mi?

aptal gibi na versiyonunu cekersen olacagi bu.. eu versiyonunu cekeyim dedim 30 kusur gb indirmeden acmiyor oyunu (na da 2.2 gb da oynatmaya basliyor) ayrica launcher, web sitesi vs. NA bildigin ezmis, EU`de pic evlat muamelesi gormus resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
güzel oyundu betasını bir arkadasım ile uzunca oynadık.Eğlenceliydi kesinlikle, taki keyif için low lvl öldüren tipler türemedikden önce :>
Channel sistemi ile kaça kaça nereye kadar :)

Bir guild lazım kesinlikle, yoksa sizin lvl filan gelistirmenize izin vermiyorlar.(Tabi betada böyle idi sonra ne oldu bilmiyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
http://www.youtube.com/watch?v=gXIl2iZ7vn0

"instead of charging for existing dungeon or taking away your hotbar" SWTOR bash asdf.

http://support.enmasse.com/tera/tera-rising-play-for-free#What_are_the_different_account_tiers?

şubatta f2p olacağı açıklandı. max 6 ay demiştim 8 ay dayandı. :P

EU hala diretiyor sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de, Tera club üyeliği aktif subscription olayı zaten. Şuanki oyuncularda zaten aktif subscription var. Hali hazırda aylık ücret verip oynayanlar için birşey değişmiyor. Game-time card yerine tera club için aylık ödeme yapıyorsun aynı şey. Daha çok extended trial gibi birşey olmuş bu.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten burdaki amaç f2p oyuncuları çekmek, extended trial değil çünkü hiç bir kısıtlama yok f2p oyunculara. sanırım sen daha önce p2p den f2p'e dönen oyunları oynamadın hiç, çünkü hepsinde f2p dönüşümünden sonra subscription/premium membership gibi aylık ödeme seçenekleri oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...