Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

miyaw33 said:

Santos kesınlıkle gs yı dusunmuyorum artık ıspanyaya donmek ıstıyorum demıs.Gs ikinci ribery vakasına yakalandı galıba.

bu msnin açılış sayfasındaki haber sanırım. sıkış olduğu bariz. ne bir kaynak bir şey. hiçbişey yok.

zira diğer haber sitelerinde de konuyla ilgili hiçbirşey yok. balondur balon.
Sosyal ağlarda paylaş

Gio kaçtı heralde evet, zaten şu performanstan sonra bonservisi alsak bile kendi gelmez GS'ye. Vela'yı alabilir miyiz ki acaba...

Yalnız o kadar bizim yabancılara laf etti millet Elano olsun Gio olsun, dünya kupasından sonra hala utanmıyorlarsa yapacak bişey yok o laf edenlere :)

Bir de şu Elano'yu satmasak da arkasına adam gibi bir ön libero alarak ileri yönelik oynatsak... Sene başından beri diyorum Elano iyi adam, mevkisi arkasındakiler yanlış diye inatla itiraz ediliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Gio kaçtı heralde evet, zaten şu performanstan sonra bonservisi alsak bile kendi gelmez GS'ye. Vela'yı alabilir miyiz ki acaba...

Yalnız o kadar bizim yabancılara laf etti millet Elano olsun Gio olsun, dünya kupasından sonra hala utanmıyorlarsa yapacak bişey yok o laf edenlere :)

Bir de şu Elano'yu satmasak da arkasına adam gibi bir ön libero alarak ileri yönelik oynatsak... Sene başından beri diyorum Elano iyi adam, mevkisi arkasındakiler yanlış diye inatla itiraz ediliyor.

dunya kupasinda 100 gol atsalar nolcak burda bir is yapmadiktan sonra?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...