Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Ya şimdi ben dumur olmuşum da,ne bileyim bu yönetimin bu kadar gerizekalı bi hareket yapacağını.
Hiç Elano sağda oynar falan çekmeyin 3 tane ortasaha mı transfer edicek bu takım.
Olucak belli Elano sağa kayar arada Serdar Özkan'ı deneriz o arada göbekte de Ayhan-Barış-Sarp üçlüsünü oynatırız. Bi şekilde Baros'u da elden çıkarmak lazım ama.
Ondan sonra Arda sakatlandığında veya cezalı duruma düştüğünde keyifle izleriz takımı.
Ha bide Neill'ın da sözleşmesini tek taraflı feshedelim hemen yazık günah adama...
Sosyal ağlarda paylaş

keitadan bahsediyorsan 2 haftadır ben bile duymuştum gideceğini medya nasıl bilemiyor acaba. keita çok önceden satıldı aslında ama bu haberin bugün açıklanmasının tek sebebi olabilir o da bu hafta ve bence hatta bugün yeni transferin açıklanacak olmasıdır. başka türlü keita aşkıyla dolu taraftarları galeyana getirmek istemezler
Sosyal ağlarda paylaş

UniRoss said:

Ya şimdi ben dumur olmuşum da,ne bileyim bu yönetimin bu kadar gerizekalı bi hareket yapacağını.
Hiç Elano sağda oynar falan çekmeyin 3 tane ortasaha mı transfer edicek bu takım.
Olucak belli Elano sağa kayar arada Serdar Özkan'ı deneriz o arada göbekte de Ayhan-Barış-Sarp üçlüsünü oynatırız. Bi şekilde Baros'u da elden çıkarmak lazım ama.
Ondan sonra Arda sakatlandığında veya cezalı duruma düştüğünde keyifle izleriz takımı.
Ha bide Neill'ın da sözleşmesini tek taraflı feshedelim hemen yazık günah adama...

keita aşkı gözünüzü kör etmesin 1-2 hafta bekleyin
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:

nileppezdel said:

Abi Ufuk Ceylan o kupa maçlarında hiç güven vermedi, tamam tacrübe kazandıkça iyi kaleci olur da Galatasaray'ın 2 senedir ilk 2'ye giremediği bir süreçte tecrübe kazanması gereken kaleciyi oynatıp risk alacak lüksü yok kimse kusura bakmasın yani. Kupa maçlarında yaptığı aptallıkları adam gibi takımlara yapsa harcarlar. Tek başına maç kaybettirecek yeterince adam var zaten kadroda, tek başına maç kazandıracak 3-4 futbolcudan birini de yolladık. Maç kazandıracak adam alsınlar artık

Franco dan daha az hata yaptı. Ayrıca 500 kere falan belirtmişimdir, Ufuk o kadar da tecrübesiz bir kaleci değil. Takımın önündeki defansın hiç bir halta benzemediği gerçeğini de düşünürsek hata yapması normal.

Defansla alakası yok ki adam topu aşırı fazla ayağında tutuyor, zamanında da açılamıyor. Adam gibi pres yapan düzgün bi takım harcar. Ki ben Franco oynasın demiyorum, sadece Taffarel'den Mondragon'dan sonra Ufuk Ceylan'a kalmayalım diyorum. Onlarla aynı seviyede dersen sana zaten bir şey demmem, o kalitede kaleci alamayız da demesin kimse Taffarel gelirken takımın hali neydi, ünü neydi, Mondragon da scouting harikası resmen. Bulunabilir gayet yine öyle bir kaleci..
Sosyal ağlarda paylaş

deren kim gelcek ya Rommedahl mı gelecek hakkaten? Pahalı transfer yapmayacağız diyor, ucuza da kaliteli adam alamazsın. Zaten dünyada sağ kanat kıtlığı yaşanırken genç ve kaliteli olanın üstüne atlarlar, olgun ve kaliteli olanı bırakmazlar, anca yaşlı ve sakat bi kanat alırız tam bizlik olur lol
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kimi açıklayacaklar ki Gilean?
Şuan için şu olayı rezalet olmaktan çıkarabilicek tek şey Krasiç-Hazard tarzı bi adamın 8M'den daha ucuza transfer edilmesi olur.
Bunun olamayacağını da biliyorum zaten.
Ha bir de portekiz'in sol beki var bitane onu alsalar ona da razıyım. Genç sarışın bişeydi adını hatırlayamadım şuan :)
Sosyal ağlarda paylaş

Coentrao da gelmez o bize, sanmıyorum. Yada bütçemizi yer, sağ açıkta Serdar Özkan'ı izlemek zorunda kalırız, ortada da Mustafa Sarp. Allahım sana geliyorum Mustafa Sarp'ı verip üstüne 8 milyon verseydik de Keita kalsaydı ya =(

Sabri-Sarp-Serdar Özkan 3lüsünü aynı anda sahada görebiliriz arkadaşlar. Tehlikenin farkında mısınız?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bende severim de hepsi aynı anda sahada olursa Sivasspor gibi oynarız ötesi yok.
Bu arada Keita'yı da aldığımızdan ucuza satmışız şaka gibi.
Gerçi Transfermarkt'a göre 8.5'a ntvspor'a göre 7.5'a almışız hangisi doğru bilemedim.
Umarım adam gibi birisini transfer ederler de sinirlerimiz bozulmaz.
Nasıl olsa sattık kombineleri diye üfürükten bi takımla kandırmazlar umarım bizi.
Sosyal ağlarda paylaş

aldığımızdan ucuza satmadık. hatırladığım kadarıyla 3 seneye böldük vereceğimiz parayı. bu ne demektir? atıyorum elimizde 8 milyon euro var bunun 2.5uğunu verdik baştan kalanını işlettik ve para kazandık. kalan 2 senelik vadeleri vermeden nakit paraya al sadda sattık. o parayı da işleteceğiz veya adam alacağız aynı şey ve kalan vadeleri öyle ödeyeceğiz. her türlü kardayız. zararına satış söz konusu değil.

bu arada ben 2 orta saha bekliyorum şu an. elano satılmazsa sağa kayar, satılırsa da kanat oyuncusu da alınır. bence olacaklar bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ciddi. Rijkaard kötü teknik direktör demiyorum, ama her iyi teknik direktör her takımda başarılı olamaz. Adam hala kendini Barcelona'da sanıyor ve o yüzden bu ülke için çok iyi olan oyunculara burun kıvırıyor. Hala anlayamadı oradaki gibi futbolcuların buraya gelmeyeceğini. Ve elindeki oyuncular yetmiyor istediğini oynatmaya, o zaman yenisini de alamıyorsan sistemi değiştirip sezonu kurtaracaksın. Sen aynı sistemle devam edip sonra futbolcular reröre dersen hıyarlık etmiş olursun zira elindekilerle yapabileceğini yapman lazım, sisteme uymadıklarını görüyorsan oyuncuları da değiştiremiyorsan sistemi değiştirmek zorundasın. Rijkaard bu yüzden başarısız Galatasaray'da, bu sezon da başarılı olacağına inanmıyorum. Umarım yanıltır beni
Sosyal ağlarda paylaş

Görmüş olsa aynı sistemi Mustafa Sarp'a falan rağmen oynatıp bize saç baş yoldurmazdı. Türkiye'ye son yıllarda gelmiş Ribery'den sonra en iyi sağ açığa burun kıvırıp yollamazdı. Dünyanın en büyük kulübünden buraya gelmesinin böyle bir dezavantajı var. Hani kendisi de demişti Türkiye'yi tanımıyorduk yanlışlar yaptık diye de hala anlayamadı kaliteli adam takım oyunu da oynuyorsa onu Türkiye'ye yar etmezler. Ya da 33 yaşında gelir işte..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...