Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

bence değil Emenike'nin oynayacağı takım en fazla Getafe falan olur yani,hele ki Türkiye'de oynadığı oyun tarzı ile avrupa liglerinde iş yapamaz karşısında Ali Turan olmayacak yani ;)

bu arada Emenike 24 yaşında artık gelecek vaad edecek yaşı geçti olgun bir topçu statüsünde.

eğer daha genç adam derseniz gülerim yeminlen gülerim.
Sosyal ağlarda paylaş

yok izledim de Drogba sıçarma yapan bir adamdı gelecek vaad etmiyordu Fistan ;)

Luca Toni 29 yaşında patlama yaptı o da mı gelecek vaad ediyordu yani :D

gelecek vaad eden adam Nasri idi mesela şuanda Lille'de oynayan Eden Hazard falan yani o yüzden gelecek vaad eden ile sıçrama yapan topçuyu ayırmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

sıçrama yaptı dedigin adam 3.3 milyon euroya transfer oldu.
amaan be sen futboldan anlamıyosun sallayıp duruyosun
başkası gelsin tartışmaya dfs
he he anlamıyorum ben sen haklısın 3.3 milyon euro diye fiyatı sıçrama yapmamış mı oluyor fistan :)ayrıca Emenike şampiyonlar liginde oynarsa bile büyük başarı ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan yatırım amacıyla nasıl 10-15 milyon euro veriyorsun yahu? Hani 5 milyon verirsin ileride 15e satarım parlarsa dersin de, adamı 15e alırsan zaten maksimum 20ye satacan, 5 milyon "olası" gelir için (bunun elde patlaması var, sakatlığı var, bonservissiz gidişi var, aile sorunu osu busu var) 15 milyon verilir mi?

Ha, yatırım amacıyla değil de "büyük takımım ben kardeşim, alıp koyacam 11'e" dersen de işte büyük takımla küçük takım bir değil, orada aynı performansı göstercek mi belirsiz. Riske girilmez. Şu anda 6-7 milyon falan anca verilir Emenike'ye, o da maksimum.

Al Tabata işte, o kadar şişirildi o kadar abartıldı, hatta "brezilya milli takımında bile oynar" diye gazeteye yazanlar oldu, hakkını yemeyelim o kadar olmasa da iyi de oynuyodu, beşiktaşa gitti noldu? Mehmet Topuz, Kayseri'nin herşeyiydi adam tek başına takım gibiydi, fenerde ne yapıyor?

Bu adamın sadece 2. lig ve yarım sezon süper lig tecrübesi var. Avrupa tecrübesi yok, milli takım tecrübesi (henüz) yok. Derli toplu defanslara karşı ne yapar tutunabilir mi bilinmiyor. (Ülkede adam gibi defans yapan takım yok ki). Çok yetenekli dersen haklısın. Adam inanılmaz bi oyuncu. İzlediğim her maçında hayret ediyorum oha yeteneğe bak diyorum. Ama o kadarı yetmiyor.

Emenike'yi 3 büyüklerden biri alır 6-7 milyona, koyar ilk 11'e, adam Karabükteki gibi oynar yine eser gürler. O zaman yurtdışından bi takım gelir de 15 verir ancak.
Sosyal ağlarda paylaş

33 yaşına gelmiş adam.birde fiorentina dönemi ve bayerndeki ilk dönemiyle alakası yok.geçen yıl romada oynarken tüm sezon boş boş gezdi arada bir boş kalelere gol atamadı çok gereksiz bir transfer bence.beşiktaşın fatih tekke transferinden farkı yok
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

33 yaşına gelmiş adam.birde fiorentina dönemi ve bayerndeki ilk dönemiyle alakası yok.geçen yıl romada oynarken tüm sezon boş boş gezdi arada bir boş kalelere gol atamadı çok gereksiz bir transfer bence.beşiktaşın fatih tekke transferinden farkı yok
Sosyal ağlarda paylaş

Toni zaten koşan falan bi adam değil ki, yaşlansa nolacak? Adam kule gibi duruyor işte, pivot santrafor, top indirsin, kafa golü atsın, iyi yer tutsun, defansı bozsun, bunlar zaten pek atletizm gerektirmeyen şeyler, en verimli döneminde bile topla depara kalkan çalım atan oyuncu değildi sonuçta. O bakımdan yaş çok farketmez.

Ama Juve ayarında adam değil, katılırım.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

yatırım amacıyla futbolcuya 15 milyon euro vereni de ilk defa görüyorum

yok pardon zamanında cristiano ronaldo böyle transfer edilmişti lisbondan sonra 94 milyona sattılar. bunun haricinde örneği var mı?

R.Madrid Ronaldo Zidane Figo Beckham'ıda çok yüksek fiyatlara almıştı. Önceki transferleri 15m mu bilemem ama hatırladığım kadarıyla baya yüksek fiyatlara alınmıştı bunlar. Zaten duman ettiler sonra ortalığı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...