Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

All the single ladies

Spiegel

Öne çıkan mesajlar

içinde bulunduğun durumu, çok anlaşılır ve çok içten bir şekilde açıklamışsın. belli ki yaşadıklarından ders alıp, güzel,anlamlı çıkarımlara ulaşmışsın.

Spiegel said:

diyecegim o ki, hayat bir roller coaster gibi, inisler ve cikislarla dolu. bunlarin her biri hayatin bir parcasi, iyi veya kotu sonuna kadar sizin hayatinizin parcasi. bir gun once super bir sekilde yola devam ederken, ertesi gun tamamen 180 derece inise gecmek.

fakat, ne olursa olsun gene de hayattan umidi kesmemek gerek. icinizde hala sevgi varsa umut da var. belki bir gun tekrar duzluge cikabilirim diyebilmek, kendine inanmak, kimse inanmasa da kendine olan guveni kaybetmemek lazim. yasamaya devam etmek lazim.

bir sozum de capkin gecinen bay arkadaslara: karisinizdaki bayan her ne kadar deger verilmeyi haketmese de sizin ona nasil davrandiginizi umursamaz sekilde size ozguvenle yaklasmaya devam etse de, bu demek degil ki ona kafaniza estigine gore davranabilirsiniz. karsinizdaki de bir insan, bir skorbord degil. saygiyla yaklasmak gerekir.

belli ki konuyu da hem biraz deşarj olup paylaşımda bulunmak, hem de seninle aynı yolun yolcusu olanları, akıllarını başlarına almaları konusunda hafiften ikaz etmek amaçlı açmışsın.

benim görüşüm iyi yolda olduğun. umarım yeni hayat görüşünü uygulamaya geçiriş sürecin olabildiğince acısız gerçekleşir. kolaylık ve yeterince güç diliyorum. eline tekrar bol para geçtiğinde, şu anda yaşıyor olduklarını ve edindiğin güzel çıkarımları unutmaman dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

Spiegel said:

neden bu nefret anlamadim? hepiniz annenizden milyoner mi dogdunuz?

sitem degil bu arada soruyorum sadece?

Millet annesinden babasından milyoner doğmadığı için zaten o laflar. :D Hem baba parası yemişin içmişin 'hunharca' saçmışın. Sonra baba elini çekince şaşkın kedi yavrusu gibi kalmışın öle orta da ne yapıcam len ben der gibi.. Burdakilerin yarısı fln çalışıo para kazanabilmek için baba parasını tabiki eğlenmek için de yemişlerdir de daha çok okumak adam olmak için yemişlerdir. O yüzden senin değimine göre bu 'nefret' ki benim gözümde pek bi sorunun yok max 1 hafta azıcık sürünürsün soora babacan baban affeder devam edersin. Azıcık değişim gösterdiğini belli et yeter gibi
Sosyal ağlarda paylaş

ben dedim zamanında..

said:
bak spiegel, sana iki çift lafım var.. koskoca adamsın, paran var pulun var. binlerce dolar harcıyorsun bi gecede.. yakışır mı sana bu kadar para harcamak? yakışır mı afrikadaki açlara yardım etmek yerine parayı kumara yatırmak? ama nasıl yakışmaz! sen değil misin annenle de babanla da ayrı ayrı kavga eden.. sen değil misin "sigaramı 100dolarla yakıyordum, euro dolara koyunca euro kullanıyorum artık" diye böbürlenen..

dinlemedi
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

bankada 100mil $ ım var harcamayı bilmediğim için ağzım kokuyor kuru ekmek yiyorum lan.insan yanında kullanma kılavuzu verir help pls.
bide alemden aleme akan su gibi para harcayan adamın sabahın 5 inde paticikte takılması (tu)

kaşınıyorsun işte, diyorum ki yapmıyım ya yazıktır gömmeyeyim bırakıyorum işte, diyorum ki ben yanlışım hala acaba adama iki okkalı çakarmıyım derdindesin...

madem israr ettin ;

bende para bok gibi olduğu için şu anda thailanndayım aramızda 5 saat zaman farkı var..

fakirmisin ?

aslan mesele para meselesi değil, ben iyi hayatın içinden geliyorum günü geldiğinde sigara alacak paramda olmadı, arkadaşlardan borç aldığım günde oldu.. şimdi şans yüzüme güldü üç beş kuruş param var eğleniyorum ha bununla eziliyorsan ezil ne yapayım :)

param var kızlar msn diyen arkadaş için ; msn ne ya direk facebook :))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...