Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

All the single ladies

Spiegel

Öne çıkan mesajlar

hocam, iyi para harcamasını bildiğin belli ki yazdıklarından sonra kendime para harcamada ciddi bi rakip gördüm uzun süreden sonra... lakin aramızda ufak bi fark var ben parayı kazanmasını da biliyorum.. bence biraz ona odaklan sen daha iyi. aile parasıyla yaparsan el pence divan durursun ailenin karşısında
Sosyal ağlarda paylaş

Abilify said:

Bana 'para harcamayı bilmek' nedir açıklar mısın?

abicim mesela bizim marmarisde karşı komşumuz var marmarisin yerlisi bizim mahallenin yarısını babam satın almış zamanında (öyle bok gibi para vardı rahmetlide, /summon troll) yarısını da bu amcam.. adamda bizde arazilere dükkanlar apartmanlar yaptık herifin şu andaki aylık geliri minimum 100.000-200.000$ dır. hala daha traktörü var, arabası yok sukutırı var bi tane adam 70 küsür yaşında bi kere yurtdışına çıkmamıştır, bi kere kendine lüx bişey almamıştır.. evlerinde hala 55 ekran tüplü televizyon vardır..

bu para harcamayı bilmeyene örnek..

arkadaşda para harcamayı bilmeye örnek.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

abi cirkin de olsalar turkiyede baya kız var aslında. hani kafa diyebiliceğin insanlar da var. bence azcık değişimle türkiye enfes bi yer olabilir. değişimden kastım alman kızlarının guzelliği + ispanyolların rahatlığı ile turk kızlarını değiştik mi süper bi yer olur turkiye sdfs. denemek lazım

Hepsini okumadım da, ne biçim insansınız siz ya?
Sosyal ağlarda paylaş

Coder said:

hocam, iyi para harcamasını bildiğin belli ki yazdıklarından sonra kendime para harcamada ciddi bi rakip gördüm uzun süreden sonra... lakin aramızda ufak bi fark var ben parayı kazanmasını da biliyorum.. bence biraz ona odaklan sen daha iyi. aile parasıyla yaparsan el pence divan durursun ailenin karşısında

Yazar burda bok gibi para kazanıyorum kızlar msn pls demiş afahsdgas
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...