Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Resident Evil: Afterlife

progamer

Öne çıkan mesajlar

Amonn said:

Keşke hep oyun olarak kalsaymış. Half-Life efsanesi içinde bu tarz film çekerlerde RE gibi bok olur gider die endişeleniyorum.

valve çalışanları kendilerine gelen half-life senaryolarını hiç beğenmemiş.
oturup kendileri film çekecekmiş.
onlar çekerse 2016'da izleriz artık, ama güzel olur herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

çok dandik olmuş film, hani aksiyondan başka bişey yok ama onu bile becerememişler, filmin yarısı slow motionda geçti zaten, sonu başından belli dövüşler bitsin diye bekledim durdum

sinemada izlemiş olsaydım belki 3d kurtarabilirdi yani onun dışında sıfır bi film
hele en sonundaki "BAKIN DAHA BİTMEDİ :DD" sahnesi iyice bitirdi filmi, heyecanla beklicek miyiz yani bi sonraki filmi bu mudur amaç

hıyarlar
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Sam said:

BiTcH_oFBaT said:

kurgusu mu var?
neyse rezalet işte. filmin başındaki aksiyon olayı neden var hala anlamadım

önceki filmin sonuna bağlı, onu seyretmeyen birşey anlamaz başından.

izledim abi onuda... Sonunda bişeyler oluyordu güçleniyordu işte, onda sıkıntı yok. Ama yani sadece aksiyon koyucaz diye koymuşlar onu diyorum.

Hala en güzeli ilk film. Net olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

Paul W.S. Anderson ilk filmi çeken adamdı, 3. filmden daha iyi olur diyodum. Napmış anlamadım, mahvetmiş.

ilk filmin ilk 10 dakikası haric gerisi fıstı ki :p

o da sey, bu zombi vs filmlerinin hikayelerinde vs bayaa bi tecrübeli eski bi yazar hazırlıo senaryoyu sonra paul anderson amca OFF COK SIKICI BU KANKA CEKMEM BEN BBUNU diyor

senaristte rage quit yapıyor sonra anderson kendi kafasından briini bulup cekilmiş olan kısımın üstünden devam ettirio istediği gibi o yüzden birden bire aksiyona girip carcarcar ates etmekten başka bişey yapmıolar filmde.

3. film tamami ile anderson'un tarzına hitap edio işte yetersiz herif berbat bi film cekmiş 2 efektle 12-16 yaşında bebelere OFFF OFFF dedirtmek için film cekio.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...