Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Predators

progamer

Öne çıkan mesajlar

silağlar.

o değil de kızın dürbünü ÇOK SAÇMAydı. futuristik gözüksün diye videokayıt özellikli dürbün takmışlar (sen de dürbünden bakınca içindeki lcdden hedefi izliyorsun) tabancaların uçlarına namlu uzatıcı parçalar eklenmişti, yönetmenin falan hoşuna gidiyor herhalde, bence çük gibi komik. rusa gelince bildiğimiz hwguy :D

Sosyal ağlarda paylaş

Baya sıkıldım ya izlerken niyeyse. Çok da keyfim yerindeydi ama kendine bağlayamadı film. Başları başarılıydı da sonra artık bitsin dedim.

Özellikle

Doktorun ben kendi dünyamda freakim ben buraya aidim diye saçma sapan triplere girip karıya date rape zehiri verdiği anda bitti film benim için.

Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Baya sıkıldım ya izlerken niyeyse. Çok da keyfim yerindeydi ama kendine bağlayamadı film. Başları başarılıydı da sonra artık bitsin dedim.

Özellikle

Doktorun ben kendi dünyamda freakim ben buraya aidim diye saçma sapan triplere girip karıya date rape zehiri verdiği anda bitti film benim için.

zaten film oradan 3 dk sonra bitiyor ajklsdhaf
Sosyal ağlarda paylaş

canım predators'leri bildiğin survivor'a çevirmişler. baya başarısız olmuş, karizmalarını çizmişler. Ben alien vs predators'de feci bir alien taraftarı olduğum için aslında hoşuma da gitti rezil etmeleri :p

kimin hayatta kalıcağı o kadar aşikar ki, şaşırtmadılar bizi. umduğumdan kötü filmmiş ya.

broody'ninde yeni batman bale ile aynı sesi kullanması hoştu :) ilk filme atıf güzeldi de orda bence biri demeliydi. ARNOLD demeliydi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...