Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En kötü film: Transformers 2

Bone

Öne çıkan mesajlar

Transformers bencede en kötü filmi alacak bir film değil.New Moona gelince bende beğenmedim,çok sıkıldım ama bunun nedeni 2.kitabın çok sıkıcı olması.Kitaba sadık kaldığı için filmde bir o kadar sıkıcı oldu. 3.filmi aksiyon bazında en iyisi olacak diğer 2 filme göre.Bende twilight serisini beğenenlerden değilim ama kaliteli vampir filmleri çekilmiyor artık nerdeyse.Çıtayı düşük tutuyoruz kendimizi avutuyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

Awwww New Moon... Bayanların ve emo bebelerin gözdesi. Parlayan tofucu Vampir...
Fantastik olan herşeyi izlemeyi severim. Gidip aptal Golden Compass'ı bile seyrettim ama Twilight olayı kadar hiçbiri itici gelmedi doğrusu. Pardon bir de Masters of Horror'un bir bölümü vardı "Homecoming" o da saçmalık adına büyük efsaneydi. Bir zombinin yapacağı 1000 şeyi sorsam burda biriniz o filmde yaptıklarını tahmin edemez seyretmeden :).
Sosyal ağlarda paylaş

Twilight'i seven ve sayan bildiğin geri zekalıdır yani, hiçbirşeyden çekinmeden şu sıralar bir tek bu konuda böylesine büyük bir iddianın altına girerim.

Elle tutulur hiçbir yanı yok, ne senaryo ne oyunculuk ne görsel efekt ne de makyaj ot bok püsür,

Sanıyorum ki patide fanı yok Twilight'in, arada geyik geçmek için fanıyım diyenler hariç, varsa bu laf onları da kapsar ...

Gerçi benim dememe gerek yok, sokağa çıkıp baksak sevenlere ne mal oldukları belli, hepsi gelişimini tamamlamamış ergenler ya da yaşı geçkin olup ergen kalmışlar işte
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Twilight'i seven ve sayan bildiğin geri zekalıdır yani, hiçbirşeyden çekinmeden şu sıralar bir tek bu konuda böylesine büyük bir iddianın altına girerim.

Elle tutulur hiçbir yanı yok, ne senaryo ne oyunculuk ne görsel efekt ne de makyaj ot bok püsür,

Sanıyorum ki patide fanı yok Twilight'in, arada geyik geçmek için fanıyım diyenler hariç, varsa bu laf onları da kapsar ...

Gerçi benim dememe gerek yok, sokağa çıkıp baksak sevenlere ne mal oldukları belli, hepsi gelişimini tamamlamamış ergenler ya da yaşı geçkin olup ergen kalmışlar işte

hic bir zaman edward kadar kiz goturemiceksin. bosuna rage'e girme shdfhg.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...