Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yavuz sultan selim

rahatsiz

Öne çıkan mesajlar

said:

olum figuran bulamamışlardı o gun ispanya maçı sorası işte alisamiyenden adam topladı yonetmen yüzleri boyalıydı silmeyek boyle iyi dedi ondan

HAHAHA youtube yorumlarında böyle bişi var. gerçekse efsane bi olaymış. kahveden adam toplama olayı büyük ölçekte gerçekleştiren yönetmene saygılarımı iletiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah, o video ne öyle ya, Yavuz Han canlansa, bunları afrikalı zencilere teslim ederdi:D

slickers said:

bu şerefsizin filmini mi yapıyorlar bir de

Hey gidi mübarek, savaşa giderken, geçtiği yerlerdeki asileri kuru kuru ..kerek geçti, kaç yüzyıl geçmiş hala var birilerinde acısı galiba:D
Sosyal ağlarda paylaş

Karasakal said:

Ahah, o video ne öyle ya, Yavuz Han canlansa, bunları afrikalı zencilere teslim ederdi:D

slickers said:

bu şerefsizin filmini mi yapıyorlar bir de

Hey gidi mübarek, savaşa giderken, geçtiği yerlerdeki asileri kuru kuru ..kerek geçti, kaç yüzyıl geçmiş hala var birilerinde acısı galiba:D

evet acısı var
sizin için önemli olmayabilir ama benim için padişah falan değil şerefsizin tekidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Biraz tarih öğren sonra millete küfür et

Kimseye küfretmedim, Yavuzun geçmişte yaptığını tarif ettim.

Tarihimi bildiğim için zaten konuşuyorum.
Dersimi yapanda Atatürktür, hatırlatırım. Oda büyük adamdır keza, sevgi kelebeği olmakla, zor fakat gerekli şeyleri yapan lider olmak farklı şeylerdir. Zaten liderler öyle çıkar. Tarihte beyaz bir sayfaya sahip hiçbir lider yoktur. Doğu-batı, hristiyan müslüman farketmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Karasakal said:

Masakari said:

Biraz tarih öğren sonra millete küfür et

Kimseye küfretmedim, Yavuzun geçmişte yaptığını tarif ettim.

Tarihimi bildiğim için zaten konuşuyorum.
Dersimi yapanda Atatürktür, hatırlatırım. Oda büyük adamdır keza, sevgi kelebeği olmakla, zor fakat gerekli şeyleri yapan lider olmak farklı şeylerdir. Zaten liderler öyle çıkar. Tarihte beyaz bir sayfaya sahip hiçbir lider yoktur. Doğu-batı, hristiyan müslüman farketmez.

gerekli birşeydi yani yaptığı katliam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...