Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stronghold Kingdoms

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

2 tip yiyecekden bonus almak için. Granaryde birikmesi lazım az, mesela socut lar 100 et lootlayınca haritadan ve granary e gelince anında 2 type full eaten bonusu geliyor, et üretimi olmasada.

Bira mantığıda aynı önce birikmesi lazım ondan sonra tam olarak bonusunu veriyor. Yani üretimden inn e diğer bira gelene kadar en az 1 tane olması lazım.

Birde goldunuz yoksa henüz çekin eksiye taxı korkunç bonuslar geliyor, misal şmdi yapıyorum asker üretmem lazım bakdım hazırda goldum yokken, dibe çekdim +45 bonus geliyor totalde 94 oldu her 8 dakikada 2 tane köylü geliyor. Ayırca honor pointde çoşdu doğal olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

elma oyunun başında a must ama diğer yemekler çıkana kadar geçici işlevi var gibi, ona research harcamamak lazım bence, bikaç 1000 tanesi başlarda satılıp gelir de elde edilebilir yatırım başlangıçları için. scoutlarda da kapasite hızdan önemli gibi adamlar 1000 1000 toplayıp gidiyorlar yavaş mavaş,
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

yemek de çeşit olayını ileriye bırakın zaten başta entertainement falan daha iyi

bu. çok büyük yalanmış yemek çeşidi olayı. peynire gömdüğümü rakıya gömsem daha iyiymiş. neyse ki bahçe, tiyatro olayına erken uyandım.

yalnız bu beldenin bumpkinleri halen yokolmadı, adamların puanı filan bir haftadır aynı. bütün tithe'lerin %70'ini filan ben ödüyorum, şaka gibi. keşke ilk açıldığında başlasaymışım, sağlam adamların arasına düşerdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...