Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stronghold Kingdoms

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Oyunda su an sadece 1 dünya var zaten herkes oraya giriyor artık nereye düşersen. Oyun zevkli zaman alıyor ama cok bug var hem beta hem yeni oldugundan. Özellikle tutorial bölümünde cardlarda sorun var gibi gorunuyor ama tutorialı bitirmeden devam edebilirsiniz ben öyle yaptım. Önemli bir bugsa researchünüzün en fazla 3 scouta izin verirken 8 scouta kadar yapabiliyorsunuz (Max researchle 8 scouta ulaşıyorsunuz scout bolumunde). Forumda bunu kullananlara yaptırım uygulanacak diye bir şey görmedim o yüzden kullanın ben öğrendigimde altınlarım coktan gitmisti o yuzden yapamıyoum 3.yu basmadım daha :P

Birde parayla card alan bir adam onları kullanamadıgını soylemis oyunun card sisteminde bug var anlasılan. Oyunda bug ve bir kac baglantı hatası var ama bunlar asılacaktır umarım daha 1 hafta bile olmadı bu bete başlayalı. Oynamaya değer bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Ale üretmek için beverry yaptım inn de yaptım, şu an 37 ale var fakat kullanamıyorum popularity menüsünden x2 x3 x4 olarak arttırsamda hiçbir etkisi olmuyor yani yeşil puanla belirtilen popularity artışı olmuyor.

Birde Scout nasıl göndereceğiz. Kurtları öldürmek için savaşçımı lazım köylülerle öldürebiliyormuyuz.

Birde şu parish tithe konusu nedir. Parish olayını çözemedim. Nedir ne işe yarar. Bir bilen yardım ederse çok sevinirim

Tşk.
Sosyal ağlarda paylaş

hakannica said:

Selam,

Ale üretmek için beverry yaptım inn de yaptım, şu an 37 ale var fakat kullanamıyorum popularity menüsünden x2 x3 x4 olarak arttırsamda hiçbir etkisi olmuyor yani yeşil puanla belirtilen popularity artışı olmuyor.

Birde Scout nasıl göndereceğiz. Kurtları öldürmek için savaşçımı lazım köylülerle öldürebiliyormuyuz.

Birde şu parish tithe konusu nedir. Parish olayını çözemedim. Nedir ne işe yarar. Bir bilen yardım ederse çok sevinirim

Tşk.

Ale konusunu bilmiyom. Scout göndermek çok kolay. Scout göndermek istediğin yere tıkla ve yolla.Tabi scoutun varsa. Parish bağlı olduğun köy topluluğu. Onun üstü eyalet onun üstü ülke vb. gibi gidiyor.Forumun geçmiş bölümlerinde açıklayıcı bilgiler vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

banqueting için gerekli malzemeleri üretince banket düzenleyebiliyorsunuz, bonus honor puanu getiriyo, benim lvl2 şuan banket et ve sandalye var, günde 150 honor falan getiriyo

kaç tane farklı banquet malzemesi oldugna göre multiplierı artıyo, yani lvl3 kasıp metalware açsam muhtemelen günde 300 falan getirir. scale olarak artıyo yani getirisi.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Şu yeşil surata basıp ordan ale rationu artırmanız lazım o zaman aetkisiol uypr pop, birde şu banqueting araştırması tam olarak ne işe yarıyor ?

Yeşil surata elbet basıp ale rationu arttırıyorum ama 1 sn sonra otomatik kendisi 0 a düşüyor. Diğer kaynaklarda problem yok ama ale olmasına rağmen rationu arttırınca etki etmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Genel olarak ne yapıyorsunuz ? Ben daha newbie korumasındayım, apple farm gidiyorum , akabinde onları yıkıp ekmeğe yöneleceğim, 2 gün sonra koruma bitiyor, etrafı surlarla çevrelemeye çalışıyorum, birde odun ve taş az geliyor 5 tane odun campı dikdim ve taş, bira üretmeye geçdim vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Birisine saldırı yapamıyorum. Attack dediğimde "You are within peace time ...." yani barış zamanındasın bu köye saldıramazsın diyor. Benim 2 günlük premium sürem doldu. Kendimden güçlüyede zayıfada saldıramıyorum. Barış zamanı ne zaman bitiyor?

Ne zaman birisine saldırabilirim?
Cevapları bekliyorum arkadaşlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...