Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dc vs marvel

Laorx

Öne çıkan mesajlar

marvel çok kuralcı ve katı DC çok değişken bi türlü bi sapa balta olamadı (hayır ikisi ile de lisans üzerinden çalıştım ordan biliorum sdfs)

marvel sölediğim kanun gibidir deiştirmem öle dediysem öle olucak modunda takılırken DC her sene aaa bu sene bunu deiştirdik biz sizde deiştirmeniz lazımdı ama... şeklinde takılır.

özet : al birini vur ötekine

kahramansı olarak :

marvel kaslı fantastik tipler üretio
dc daha sade takılıo ha bana sorarsan marvel bu işin şahıdır :P

garbage e ciddi yazı yazmışım kendimden utandım =(
Sosyal ağlarda paylaş

var var
DC çıkma ismi selma mı ne diye bi hatun böle recmdi geri kafalılıktı fln irticasına fln karşı savaşıodu biraz siyasal propaganda icerikliydi yane http://www.comicvine.com/janissary/29-9917/images/

hatta marvel buna cevap olarak teskeel e (marvelin alt firmalarından biri katarlı) "99" diye bi cizgi roman daha yaptırdı türkiyede de satışa başladı bu ki kolpaçino baya ;p türk var yarı filistinli yarı türk köyden indim sehire modunda bi tip ama çok güclü fln (selma da türk o yüzden)

editin boku cıktı ama aha resimde buldum :

klasik marvel 1 DC karakterine 30milyon karakter ile cvp veriyor...

oha yine buldum editlenecek bişey :

en üst sıra soldaki sarı pelerinli eleman türk işte asfsd

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Vertigo awesomenesses:

Sandman, Preacher, 100 Bullets, Fables, Shade the Changing Man, Black Orchid, Doom Patrol, Animal Man(Özellikle Morrison bölümleri dudak uçuklatır), Books of Magic(John Ney Rieber diyorum, susuyorum), Swamp Thing, Hellblazer(Milligan yazıyor artık, son zamanları en büyük çizgi roman olayı Milligan - Constantine ikilisi olsa gerek. Scab'da mühteşemdi yani), Enigma (Postmodern çizgiromanın zirvesi ve yine Milligan, yine Milligan), Transmetropolitan, The Invisibles, Lucifer, Preacher, Y: The Last Man, Crossing Midnight

Aklıma gelenler bunlar wiki'ye falan bakmadan. Amma da çok Vertigo okumuşum ya... Hepsi de mükemmeldir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...