Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tekel Birası

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

ben de 2 ay küçük beyoğlu'nda barmenlik yaptım, fıçı açtım, tüp değiştirdim, dakikada 10 bira satıldığını da düşününce gördüğüm şey şu. boktan bira diye yolladıkları bardaklar genelde becks'ten doldurulmuştu. eloy isimli mekanda iğrenç sulu bira dedikleri bira pera fıçılarından dolmaktaydı. efes fıçılarında efes biraları olmuyor, sorun bu sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

vay adiler
efes fıcıya baska bira doldurtup satmak sahtekarlıkmış lan

becks bizde de var cok satılmadıgı için bayatlıyor işte geri gönderiliyor
o yüzden becks fıçıları 30litrelik ufak
ama satılmadıgı için pek, sifon duruyor öle fıcı almıyoruz bizde kaliteli hizmet babında
tabi sifonu taktırdık maksat görüntü olsun becksin reklamı olsun
yıllık 50bin tl ceptocep becksten :D
Sosyal ağlarda paylaş

Abi taze bira güzel oluyor diyorsunuz da fıçı da gelen bira açılmadıkça bayatlamıyor mu ? Eğer bayatlamıyorsa bazı mekanlarda biraların tadı daha bir güzel oluyor o nasıl oluyor?.Şimdi üç farklı yerden düşünüyorum eskişehir de üçü de baya tıklım tıklım mekanlar ama aralarından bir tanesinin efes 50 lik sifon u o kadar güzeldi ki eskişehir de içtiğim en güzel biralardandı diyebilirim.Diğer iki mekanda da öyle bira satma sıkıntısı yok eminim her gün açıldığı gibi biten fıçıları vardır ama o tat yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

vay adiler
efes fıcıya baska bira doldurtup satmak sahtekarlıkmış lan

becks bizde de var cok satılmadıgı için bayatlıyor işte geri gönderiliyor
o yüzden becks fıçıları 30litrelik ufak
ama satılmadıgı için pek, sifon duruyor öle fıcı almıyoruz bizde kaliteli hizmet babında
tabi sifonu taktırdık maksat görüntü olsun becksin reklamı olsun
yıllık 50bin tl ceptocep becksten :D

hacı alıntı yapmasınlar sonra
Sosyal ağlarda paylaş

fistan varuna senin mekandı diye hatırlıyorum ama hangisi bilemedim bissürü varuna var

bu arada,çok pahalısınız abi yav, del mundo'da bi bira 7 liraydı ffs..

çok leş yerler de var eskişehirde, 50'lik bira 2 tl falan. ama 6 tane içtim bi şey anlamadım resmen, çok kötüydüler.

sünger vs. iyi sayılır ama içtiğim en iyi birayı da 6:45'te içtim heralde eskişehir'de. bi de evde (:D
Sosyal ağlarda paylaş

Ferrero said:

Reloaded.
Bu sefer Efes destekli,
eski tekel birasını içenler bilir nasıl "ıslak ekmek" tadında olduğunu.
O ıslak ekmek tadı yok, miller'dan daha yumuşak bir tadı var.
Kısaca; efsane.

Çok güzel arkadaşlar.
Ama gidip Asmalımescit'teki Tekel Birası isimli mekandan içmeyin bence, 33 lük şişeye 7 lira vermeyin boş yere.
Eve alın 50lik için ama abartmayın çok güzel diye.
Birayı bırakmıştım tekrar başlattı.

orası kafe pi
louge'u tekel bira evine çevirdiler
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:

Ferrero said:

Reloaded.
Bu sefer Efes destekli,
eski tekel birasını içenler bilir nasıl "ıslak ekmek" tadında olduğunu.
O ıslak ekmek tadı yok, miller'dan daha yumuşak bir tadı var.
Kısaca; efsane.

Çok güzel arkadaşlar.
Ama gidip Asmalımescit'teki Tekel Birası isimli mekandan içmeyin bence, 33 lük şişeye 7 lira vermeyin boş yere.
Eve alın 50lik için ama abartmayın çok güzel diye.
Birayı bırakmıştım tekrar başlattı.

orası kafe pi
louge'u tekel bira evine çevirdiler
6 aylık bir anlaşma yapmışlar duyduğuma göre. 6 ay sonra tekrar kafe pi olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Kafe Pi,
gittim. Ucuz yöntemlerle milleti eğlendirme çabaları var.
Üst katta arkadaşlarla yemeğimize başlamışız, ilk aldığımız içkilerimizi bitirmişiz. Garson geldi "Ya size içki satayım saat 22:00 gösterince çan çalıcak hep beraber kadeh kaldırıp 'düne, bugüne, yarına' diye bağıracağız." dedi. Neyse şarap aldık, çan çaldı sadece garsonlar bağırdı, tuhaftı.
Şişe Tekel 33lük 7 liraya satıyorlar, yemek kalitesini Asmalı Kafe Pi'ye göre yükseltmişler gibi hissettim ya da denk geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet çok komik, onu geçtim. İlk mekana girdik, baktık paltolarımızı alan yok astık sandalyemizin arkasına. 10 dakika geçmiş, yemek söylemişiz falan rahatımız yerinde oturuyoruz. Sonra garson geldi 'paltolarınızı vestiyere asıcam verin lütfen hadi verin' falan. Kalktık falan verdik paltolarımızı götürdü. Çıkışta paltolarımızı istedik garson 'gelin benimle' dedi. İnsanların arasında normal ev askısı var, yığmışlar üst üste bir sürü paltoyu. Ordan seçtik paltolarımızı falan. İlginç vestiyer sistemi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...