Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonisphere [ Metallica - Rammstein - Slayer]

Chris_Metcalf

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

albümler private'mış, public biliyordum ben. şimdi görebiliyor olmanız lazım resimleri.

25 haziran fotoğrafları :

http://www.facebook.com/album.php?aid=189140&id=604602457&ref=mf

26 haziran fotoğrafları :

http://www.facebook.com/album.php?aid=189149&id=604602457&ref=mf

27 haziran fotoğrafları :

http://www.facebook.com/album.php?aid=189158&id=604602457&ref=mf

abi belgelemek adına çok güzel olmuş ama keşke özet geçseydin :D ayıklasaydın yani biraz insan sıkılıyor ardı ardına aynı sahnelerin bir çok titrek bir az titrek bir temiz bir zoomlu halini görmekten :P

ben de 2 ve 3.gün makine soktum bakalım üşenmem geçince aynı şekil koycam fb'a

o değil de ilk gün vodafone itfaiyelerinden çok cazip bir teklif geldi şaşırdık kaldık

dediler ki (sahaiçindeyiz) hattınızı şu anda vodafone'a alın önümüzdeki 3 günü sahne önünden izleyin. Açık ve net. Tek şart hattınızı en az son 1 aydır kullanıyor olmanız ve hattın sizin üstünüze olması.

Ben önce fikri falan kafamda tartıştım oha nası lan iyimiş aslında falan filan derken hattın annemin üstüne kayıtlı olduğunu farkettim. Dedim 7.sınıftan beri aynı hattı kullanıyorum ben yani kem küm. Dedi koca adamlar oldunuz aldırın üstünüze :D sfd

Her neyse neticede 3 arkadaş çok kıllandık olaydan öyle şey mi olur adamlar 300 lira hediye ediyor yok sahne önü çok dolcak falan filan cart curt

hala aklım ermedi açıkçası, bu kampanyayı duyan eden var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

megadeth in ses sistemini ayarlayanlara 5 gündür sövüyorum hala sinirim azalmadı o kadar kötüydüki ses sistemi.. tribünden izledim ben chris in sololar cok az duyuldu, paace sells in basindaki bass ı hic duyamadik bile lan adam calmadi mi lan yoksa diye falan baktik arkadasla birbirimize,dave in vokalleri de net duyulmadı ama yine de süperdi megadeth dave osursa sahnede dinleyecek durumdaydim zaten. bu arada kimse değinmemiş galiba metallica nin basscısı rob konser bittikten sonra isteenbull you guys are fool hahaa mi dedi biz hep beraber yanlislik mi duyduk ahadfudah
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:
o değil de ilk gün vodafone itfaiyelerinden çok cazip bir teklif geldi şaşırdık kaldık

dediler ki (sahaiçindeyiz) hattınızı şu anda vodafone'a alın önümüzdeki 3 günü sahne önünden izleyin. Açık ve net. Tek şart hattınızı en az son 1 aydır kullanıyor olmanız ve hattın sizin üstünüze olması.

Ben önce fikri falan kafamda tartıştım oha nası lan iyimiş aslında falan filan derken hattın annemin üstüne kayıtlı olduğunu farkettim. Dedim 7.sınıftan beri aynı hattı kullanıyorum ben yani kem küm. Dedi koca adamlar oldunuz aldırın üstünüze :D sfd

Her neyse neticede 3 arkadaş çok kıllandık olaydan öyle şey mi olur adamlar 300 lira hediye ediyor yok sahne önü çok dolcak falan filan cart curt

Baya insan böyle girdi sahne önüne, ayrıca hattın kendi üzerine olması falan da gerekmiyor. Zira kontrol falan etmiyorlar, sadece salak bir form doldurtup sahne önü biletini veriyorlar =)
Sosyal ağlarda paylaş

Spidee said:

yav said:

Baya insan böyle girdi sahne önüne, ayrıca hattın kendi üzerine olması falan da gerekmiyor. Zira kontrol falan etmiyorlar, sadece salak bir form doldurtup sahne önü biletini veriyorlar =)

vay anam niyazi ya

bu işlerin cılkı çıktı artık
yani gidip pahalı bilet almaya korkacak insanlar
yok anam gidiyosun festivale adam sana sahneönü teklif ediyor beleşe
yok ordan başkası çıkıp 120 TL'lik başka bir festivalin biletlerini dağıtıyor
hahah nası işler bunlar ya
daha önce de olmuştu böyle bir çok şey, yok judas konserinde son hafta bi kampanyayla %50 indirimle felan almıştı millet biletleri

asıl inci gibi böle organize olcan, hiç kimse almayacak biletleri konsere 1 hafta kalana kadar sfd sonra ordan ver coşkuyu
Sosyal ağlarda paylaş

Şu E2'de gece bir müzik programı varya; Hani 6-7 grup gelşyor tek tek çalıyorlar sunucu arada muhabbet ediyor. Neyse anladınız siz onu. O programda dün Metallica vardı. Fakat sanki eski kayıttı. Death Magnetic yeni çıkmış gibi konuşuyorlardı. İlk Cyanide çaldılar sonrdada son parça olarak Enter Sandman. İki şarkıdada Kirk'in gitar duyulmuyordu bile. Hani ilk şarkıda duyulmuyordu 2. parçadan önce düzeltseydiniz. Sololar filan duyulmadı bile.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

-Deno- said:

albümler private'mış, public biliyordum ben. şimdi görebiliyor olmanız lazım resimleri.

25 haziran fotoğrafları :

http://www.facebook.com/album.php?aid=189140&id=604602457&ref=mf

26 haziran fotoğrafları :

http://www.facebook.com/album.php?aid=189149&id=604602457&ref=mf

27 haziran fotoğrafları :

http://www.facebook.com/album.php?aid=189158&id=604602457&ref=mf

abi belgelemek adına çok güzel olmuş ama keşke özet geçseydin :D ayıklasaydın yani biraz insan sıkılıyor ardı ardına aynı sahnelerin bir çok titrek bir az titrek bir temiz bir zoomlu halini görmekten :P

ben de 2 ve 3.gün makine soktum bakalım üşenmem geçince aynı şekil koycam fb'a

eheh ya öyle oldu kusura bakmayın, ama yorgunluktan çok ayıklayacak halim yoktu. bir de bazen titrek olmasına rağmen güzel yakaladığım pozlar olmuştu, insanlar almak ister diye koydum.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

abi koskoca festival sistemi de mi böyle? teknolojisi gelişmedi mi bu işin? yani amfiden kabinlere paylaştırmak onları çoklamak falan yok mu allahaşkına.

metalika da mı böyle yaptı ?

e evet.

amfi, işlenmiş sesi dışarı vermesi gerekir. direkt kabloyla diğer kabinlere bağladığın zaman çok yapay, elektronik bi ses çıkar.
bu yüzden o sesin son halini mikrofonlarla yakalayıp dağıtıyolar...
Sosyal ağlarda paylaş

marifaritiko said:

goldbären said:

abi koskoca festival sistemi de mi böyle? teknolojisi gelişmedi mi bu işin? yani amfiden kabinlere paylaştırmak onları çoklamak falan yok mu allahaşkına.

metalika da mı böyle yaptı ?

e evet.

amfi, işlenmiş sesi dışarı vermesi gerekir. direkt kabloyla diğer kabinlere bağladığın zaman çok yapay, elektronik bi ses çıkar.
bu yüzden o sesin son halini mikrofonlarla yakalayıp dağıtıyolar...
yahu saçmalama amfinin önüne mikrofon koyup ses veriliyorsa oradaki 8342799342 tane sub falan niye var..

düğünlerde bile yapılmıyor o dediğin artık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...