Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Amazing Spider-Man (2012)

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
iki yaptım ben. bir imax, bir xpand3d.

ımax görüntü olarak kat kat daha iyiydi ama çok başımı ve gözlerimi ağrıttı, ötekini zaten 2d modunda rahat izliyorum. bu imax'in olayı alışmadığımdan mı o kadar, hep mi ağrıtacak yoksa?
Sosyal ağlarda paylaş

ben aksiyon sahnelerinde uyuya kaldım bir ara sonlara doğru ya.
kız güzeldi ama epey. canıms.
oğlan da fena değil sempatik olmuş.
gökdelenin tepesindeki telefon muhabbetiyle kütüphanedeki yaşlı müzikdinler amcamın olduğu sahnelerin çoğalıp aksiyonların azaltılması lazım be yav. ne bu böyle apaynı hikaye neredeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Film güzeldi.Fakat spider man'ın kendi kendine konuşmaması,olayları yorumlamayıp plan kurmaması hiç olmamış gerçekten.Yeniden çizgi filmlerini izlemeye başladım.Yemin ediyorum 4 filmi topla çizgi filmin aksiyonu bol 1 bölümü etmez.NOLAN reisin spider man'e el atması lazım bence.Diğer yönetmenlerin bize gerçek spider man atmosferini yaşatabileceklerini düşünmüyorum.

Andrew iyi oynamış,fakat benim spider man olarak görmek istediğim bir aktör değil.
Sosyal ağlarda paylaş

büyük güç büyük sorumluluğu yedirmeleri gerekirdi filmde bi yerlere işte sesli mesaja falan mesela. gerçi o zaman gwenle beraber olunca derdik ulan hani sorumlu olacaktın falan lol.

beğendim ben filmi baya. espriler yapması falan iyi olmuş. ilk üçlemeye göre on kat iyi bi spider-man uyarlaması ama daha fazla boş kendi kendine konuşma, lame espriler falan yapması lazım peterın

Sosyal ağlarda paylaş

bide gencliğinde cok daha tırt örümcek hisleri, 18 civarı adam oluyo anca o konuda. oncesınde yumruk mumruktan kacabiliyo daha cok o kadar.

hanı örümceğein insana oramlı gücü hesabıya, haliyle cocuk ergenliğini tamamlayıp genc yetişkin oldukca dahada güclüeniyo
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

Film güzeldi.Fakat spider man'ın kendi kendine konuşmaması,olayları yorumlamayıp plan kurmaması hiç olmamış gerçekten.Yeniden çizgi filmlerini izlemeye başladım.Yemin ediyorum 4 filmi topla çizgi filmin aksiyonu bol 1 bölümü etmez.NOLAN reisin spider man'e el atması lazım bence.Diğer yönetmenlerin bize gerçek spider man atmosferini yaşatabileceklerini düşünmüyorum.

Andrew iyi oynamış,fakat benim spider man olarak görmek istediğim bir aktör değil.

bu film anlattığı yer itibariyle çizgifilmin ilk bir kaç bölümü gibi bir sey. daha buyuyecek adam olacak sıpaydır çocuğu o yüzden ben yadırgamadım açıkçası küçük sincabımızın yaptıklarını yada yapamadıklarını
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...