Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tivilayt boy hakkını aldı

barnacle

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

off buffy olsa gene ya.

katılıyorum buna yaa.. Lisede bölük pörçük seyretmiştim cnbc-e'de. Oturdum baştan sona 7 sezonu yeni izledim bitti.

Çok çok çok güzel bi dizi Buffy. Böyle twilight falan saçmalığıyla yaraşmayacak kadar.

Konsept saçma, konular falan resmen çocuksu, karakterler uçuk falan ama dizide resmen bişi var böyle sarıyo.

Hani baştan diziyi tüm saçmalığıyla ve dalga geçişleriyle kabul ettiğinizde, ciddi vampir dizisi değil de bu konseptlerle hafif dalga geçerek eğlenen geyik bi dizi olarak izlediğinizde çok sarıyo ya.

Resmen son bölümü (ki daha bugün bitirdim) izledikten sonra bayağı üzüldüm. Ki böyle üzen bi Friends vardı beni. Prison Break da üzmüştü de allahtan son sezonu kötü gidiodu o sayede bu kadar sert olmamıştı. Bayağı başarılı dizi hakkaten.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk 1-2 sezon zaten tam komediydi. Sarah aplaya dövüşmeyi falan da öğretmemişler dövüş sahneleri ayrı komedi oluyodu, efekt mefekt zaten haşa, ama sonradan bayağı gelişmişti hem dövüşler hem efektler falan. Bi de konusu karakterleri falan hep çok başarılı eğlenceliydi geyik olarak bakıldığında.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...