Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[mini anket] oyunları neden oynarsınız?

Bone

Öne çıkan mesajlar

valla hepsinden biraz. rpg oynadığımda senaryosu güzel olsun hoş vakit geçirsin diye oynuyorum, çoğu zamanda ilk oynayışımda easy takılıyorum.

strateji türü oyunlar oynuyorsam arkadaşlarla buluşup muhabbet ede ede oynarız maksat beraber olup birşeyler yapalım.

mmo veya fps oynarken, biraz ego tatmini biraz mücadale birazda birşeyler başarmış olduğunu hissettirdiği için oynarım.

yine fps veya strateji oynarken ilk başta olmasada 2. seferinde en zorda oynamaya çalışırım maksat kendimi sınamak.

birşeyler katsın diye hiç oyun oynamadım şimdiye kadar, ama oynadığım her oyun zaten ben istemesemde birşeyler katıyor, tarihi oyunların büyük etkisi var tabi bunda.

ee bazende saçma sapan oyunları sırf eğlenmek ve zaman geçirmek için oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

FPS oynarken zaten damage olarak AI kendine torpil geçtiği için Normal üstü zorluğu pek seçmem, fakat oldschool FPS'lerde (Quake vs) mantıklı derecede kalan en yüksek zorluğu seçerim.

RPG'lerde birden çok noktada save alır unuttuğum bir Quest yüzünden New Game yapmamaya çalışırım.

Shoot'em Up yada Beat'em Up'larda amacım ya coin kullanmadan gidebileceğim en uzak noktaya gitmek yada en az coin atarak oyun bitirmektir.

Spor yada dövüş oyunlarını pek oynamam ama pek sık seçilmeyenleri seçmek haz verir bana: Mesela FIFA'da Japonya yada G. Kore seçerim çoğu zaman, yada KOF'ları bayan karakterlerden oluşturduğum takımlarla oynarım vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...