Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öküz geldiler öküz gidecekler

Wendigo

Öne çıkan mesajlar

iyi de ben kendim kasıp az az gelisip yapmıssam birseyler. bilmemkac aydır bekledigim esyayı raide 0 katkısı olan insana passlemem. hani az da olsa bi katkısı vardır, tabiki esyaları tam olan kadar degildir ama ona bisi denmez, veririm de item cok lazım degilse.ama bir katkısını goriyim yeter, salak gibi ben kasıp ona item farmlamiyim yani. fakat oyle insanlar var ki, katkısı 0 ustune o raidde oldugu icin biz daha da zorlanıyoruz (hatalar vs)..eh ben de yakın arkadasım degilse boyle bir adamı neden boostliyim.

gerci zaten aynı guilddeysek boyle seyler cok olmuyo fakat iste gm arkadası vs vs durumları olabiliyor bazen. ben de ona karsiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

eger 4 arkadas gidip adamı raidlere hazirlamak icin farmliyosak tamam. ama sadece gm in arkadası diye 23 kisi item almak icin kasarken onun yerine adama farm yapıyorsak o zaman hayır. veya 5 kisilik hc de diyebilirsin illa 25 olmicak.

mindfuck filan degil yani gayet basit anlaması

ayrıca zaten orda demek istedigim sey ben de arkadasımı boostlamak icin onu tanımayan diger insanları kullanıp onlara hiç birşey vermezsem onlar da bu durumu sevecen bir sekilde karsilamaz. yani ben veya baskası olması degismiyor.

cogumuz nasıl kastıysak o da oyle kassın. kimse aylardır bekledigi bi itemı gidip daha cok gelisim var diye passlemez baskasına.
Sosyal ağlarda paylaş

malesef bu gibi durumlar aşşağılık kompleksinekpılı insanların çogunun bir guildde toplanmasıyla oluyor bunun bir oyun olduğunu unutup egotatmin yöntemine çeviriyorlar bunuda daha ziyade dps te birinciyim ne çaktım ama ben kralım gibi tepkilerle meydanakoyuyorlar. başıma gelen 2 olayı anlatıyım bir turk guildindeyken flask almayı unutmustum raidden birinde varmı diye sordum adam bana ah de 40 g ye satılan potion için 80 g istedi işinegelirse algibi laflar etti şuan bulunduğum guildde daha 2 gün önce gene aynıdurum oldu adama parasını veriyorum adam almıyor vsgene geçen gün battgroundda oynuyordum yazdım işte ortada kapışmayın flag e gidin diye filan arkadan bir yazı geldi."konuşmalan o .... ç ...." adam bizim realmdedegil bu arada yazdım " aferinsana" cvp " sus a... k..." bravo die yazdım sonra 10 dk geçti gene icap etti bişeyler yazdım ortalıga eleman gene yazdı "sussana a... k... e..." malesef durumbu sonuç olarak kesinlikle tek bir milletin toplandıgı guilde girmiyorum toplama olunca daha iyi oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaptan Sherlock'u bu topiğin yıldızı ilan ediyorum.

BonePART said:

turklerde sorunu anlamak zoru deil
turk soluna bakicaksin abi
150 tane parti war
ayni hesap
herkes her isi yapabilirim sandigindan mitoz bolunme modundayiz
vay akda guzellik o kimse ciddi deil
ona ragmer ara sira ciddi drama oluyo

http://farm1.static.flickr.com/23/24427597_0cba60d473_o.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu ben 4 senedir istisnasız Türk guildlerinde oynadım su an 3. guildim bu 4 senede ilk 2 si dagıldıgı için ayrılmak zorunda kaldım.Hepsinde geyigin dibine vurup kendimize yetecek kadarda progress yaptık.Ne insanların birbirleriyle kavga ederken küfürleştiklerini duydum(istisnalar hariç)nede ego tatmini için bi adam kicklendigine sahit oldum.

400 gün civarı played var 4 senedir de kaçırdıgım raid yok gibi (evet midesizim malesef ama bırakıcam umutluyum)ama bu türk guildlerinden ve türk oyunculardan yakınma olayını hep görüyorum sagda solda nasıl iş bu çözemedim.Guild dısındakilere davranıslarında insanlar acaba okadar büyük degişim mi geçirio ki:D
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan ben de Taurenler üzerine yazı sanmıştım. Neyse.

2 sene önceye kadar oynuyordum ve abuk subuk işlerin olduğu Guild kadar adam gibi Guildler de var Türkler tarafından götürülen.

Ha, bizim kaybımız şu oluyor, adam kayırıyoruz. Her guildin istisnasız bir çekirdek kadrosu olur. Eğer o kadrodan değilsen kötü, ama o kadrodansan hayat sana güzel durumu oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

İyisi vardır tabi. Ama bencil bir millet olduğumuz için bu sayı çok düşük. Arada özeniyorum görünce başarılı türk guildleri, ne kadar bencil de olsak türk geyiğinin yerini de hiçbir şey tutmuyor. Ama işte sonra giren arkadaşlardan duyuyorum yok officerlar cok fena adam raidde herkese deli gibi kaydırıor felan die. Adamlarla pug yapıosun 5 man "Yaw geyik yapmayalım fazla bizim GM partide" felan dio. Direk soğuyorum. Len 2 pixel kapcam diye bu ne yaw.
Wow'un başından beri tek bir karma guilddeyim. Bizde bırak küfürü birbirine hakaret etmek bile yasak. Officer olmak prestij değil sadece çok daha fazla iş olarak görülüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

benim de hep hayalimdi türk guildi zira kaç tane kuruldu ama bi tanesi tutmadı.zebaniler vardı ilk guildim en güzeliydi.club kuruldu officer boostladık.yukarda dendiği gibi kankulit değilsen yüksek mertebeyle, yürümüyo işler.

edit : olay türk guildi muhabbetine döndü yahu
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Girdiğin 3 guild`den 2`si dağılmış, daha ne.
Ama hepsi kavga gürültü ile dağılmıyor.

Biz TBC'de core olarak oynadığımız guildi 5-10 kişinin AoC'a, 3-5 kilit oyuncunun yurtdışına çıkması // irl iş&okul hayatı sorunları vs gibi nedenlerle oyunu bırakma kararı almasıyla, "olmuyor beyler artık raid, herkes yoluna" diyerek güzelce kapatmıştık. Sayımız zaten azdı, loot council yapıyorduk, hiçbir zaman da loot kavgası, ihtiras, rank ezmece vs olmadı. Baktık insanlar kişisel sebeplerle WoW'u bıraktı kapattık gitti. Tam da Hand of A'dal olup BT'yi kesmeye başlamıştık teytey. :p
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

dreagloth said:

Girdiğin 3 guild`den 2`si dağılmış, daha ne.

tesekurler
yazmaya usenmistim

Allah allah okumuosun galiba Bone dagıldı eetde kavga gürültü item geyigi cart curttan degil birinde guildin 3 yıllık RL/Gm i oyunu bıraktı sonrasında ben devam ettirdim 1 sene filan en sonunda insanlarla urasmaktan skıldım yaz dönemiydi zaten bıraktım oyunu öyle dagıldı digeride asırı yetersiz bi guilddi insanlar daha fazla çabalamak istemedi ıondan dagıldı.

Ha size göre bunlarda olmaması gereken seylerse bilemicem tabi ama insanlar bi yerden sonra oyun için gereksiz çaba göstermekten sıkılıyor haliyle
Sosyal ağlarda paylaş

gecen hafta saolsun evasion gültünden itin teki ticket atmaktan aciz olduğu için mh axe dropumu hala alamadım

yok adam da druid yani ninja falan da değil , şayet raidden of ofspec birine vermediyse

ama işte türkiye gerçeği....

allahtan türklerle raid yapmayı bıraktım
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

gecen hafta saolsun evasion gültünden itin teki ticket atmaktan aciz olduğu için mh axe dropumu hala alamadım

yok adam da druid yani ninja falan da değil , şayet raidden of ofspec birine vermediyse

ama işte türkiye gerçeği....

allahtan türklerle raid yapmayı bıraktım

MH derken Mount Hyjal'i mi kastediyorsun?

Eğer mount hyjalden düşen bir drop yüzünden birine it diyorsa ben sana ne diyeyim. Adam büyük ihtimal önemsiz bulup vendorlamıştır çoktan onu.

Ben ki Denovoyu sürekli Ahn Qiraj yapalım diye haraslayan biriyim bu arada. Old Contenti benim kadar çok seven birini zor bulursun, yine de allahın MH sinden düşen birşeyi kafaya takmak garipmiş. Tempest of Chaos, Azzinoth, Torch of Damned tarzı şekil şemal açısından efsane bir balta da hatırlamıyorum orada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...