Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evrakta sahtecilik by Galatasaray CafeCrown

mokoko

Öne çıkan mesajlar

said:
Binlerce kez teşekkürler aceto,adam gibi çıkmış herşeyi yazmış.

Benim sadece kafamı karıştıran tek şey Cemal Nalga nasıl bir basketbolcudur ki koskoca camia onu oynatmak için sahtekarlık bile yapsın,mübarek Kobe heralde de biz anlayamadık değerini.

Neyi yazmış bu kadar teşekkür edecek? Anlamadığını daha önce bizzat ittiraf ettiği bir spor dalında ter döken bir oyuncuya iki defa hakaret etmiş. Bir de bazı avanaklarca paylaşılan amatör branşlar kulüpler üstünde yük fikrini ucundan çıtlatmış. Ahkam kesmek, bu konunun uzmanı Hıncaldır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben inanmıyorum yönetimin bundan haberi olduğunu.Çünkü kendileri de biliyolar şampiyon olabilecek bir kadro kurmadıklarını. O yüzden kendini ve bugününü kurtarabilmek amacıyla basketbol şubesindekilerinin olayla yakından alakalı olduğunu düşünüyorum. Bu olaylardan yönetimin haberinin olmaması için de ellerinden geleni yapmışlardır bence.

Asıl GS a yakışanı bu olay patlak verdikten sonra yönetim yetkili kişileri takımdan uzaklaştırarak yapmıştır. Yiğit Şardan da adam gibi adammış hani.
Sosyal ağlarda paylaş

"Yiğit Şardan" said:

Şardan, açıklamasında şunları kaydetti:

''Basketbol erkek takımının şube sorumlusu olarak, Almanya'daki özel bir turnuvada vuku bulan bu müessir olayın benden saklanmış olması ve düne kadar bu ihlalden hiçbir bilgi sahibi olmamam, üzerimdeki sorumluluğu ortadan kaldırmaz diye düşündüğüm için bu kararı aldım. Tüm Galatasaray camiasının bilmesini isterim ki, 20 aydır sürdürdüğüm muhtelif görev ve sorumluluklarımı, tüm bilgim, aklım, tecrübem ve donanımımla ve her şeyden önemlisi Galatasaray etiğine, gelenek ve göreneklerine bağlı kalarak yerine getirme çabası içinde oldum, ancak yaşanan bu son olayı önleyememiş olmaktan ötürü büyük üzüntü duymaktayım. Tüm Galatasaray camiasından ve Türk spor kamuoyundan içtenlikle özür dilerim.''

ayrıca :
Cemal Nalga'nın da bu işe bilerek alet olması, bu basketbolcunun ömür boyu ceza almasını da gerektirebilecek.
Sosyal ağlarda paylaş

dufrasne said:

GS küme düşürülsün, Cemal Nalga ömür boyu men cezası alsın falan abartmayın ya. Millet doping kullanıyor da 6 ayla 1 seneyle yırtıyor, şike skandalları dönüyor 1 sene hak mahrumiyeti, küme düşürülme oluyor. Bu o kadar da skandal bir olay değil bence yani.

Cezalı bir oyununcunun oynatılması olabilecek birşey daha önce gördük böyle bir olayı ama cezalı oyununcunun başka bir adamın formasını giyerek oynatılması tamamen farklı bir olay ve dünya basketbol tarihinde eşi yoktur , bu tamamen Türkiye Basketol Federasyonunu enayi yerine koymaktır , eğer küme düşüremezlerse zaten tüm Federasyon istifa etmeli bence bundan daha vahim bir durum olamaz...
Sosyal ağlarda paylaş

"Tufan Ersöz" said:
fenerbahçe ülker'i yenmeseydik bunlar olmazdı diye düşünüyorum

Hay Allahım yaa,ne kadar büyük bir takımız ki,biz olmasak demek ki gs istediği gibi at koşturucak,hukuk,kural tanımadan..Bence bu demeç doğruysa tufanda hemen kluple ilişiği kesilmeli,gs gibi büyük bir camiaya böle küçük adamlar yakışmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...