Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evrakta sahtecilik by Galatasaray CafeCrown

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Tamamda biri maç sırasında yapılmış bir hata,diğeri planlanmış,belgelerde alenen sahtekarlıkla kurgulanmış.Sen bunu ayırt edemiyeceksen bırak tartışmayalım.hemen olayı fener-gs olayına çevirince ne oluyorsa?Ben bir fenerli olarak gs camiasına bu gibi adamlar yakışmıyor diyorum,senin attığın mesaj bak.Öle öle,evet ne diyim yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye kupası ve ligdeki bütün maçlarda hükmen mağlubiyet (0 puan olacak şekilde) ve üstüne -5 puan cezası verildi.
Yöneticilere de hak mahrumiyeti ve para cezaları var. 6 aydan 3 yıla kadar değişiyor yanlış duymadıysam.
Cemal Nalga'ya 2 yıl, Tufan Ersöz'e 4 ay hak mahrumiyeti cezası var.
Gayet haklı ve makul cezalar. Olmaz böyle aptalca bir şey yahu hala anlamıyorum.

Onun dışında FB maçındaki olaylardan dolayı 4 maç saha kapama, Kinsey'e 2 maç ceza.
Sosyal ağlarda paylaş

Küme düşürme cezası resmen yok, ama Kaan Kural da söyledi ben hesap etmeye çalışırken, fiilen ligde kalma ihtimali düşük Galatasaray'ın. Takımın şu anki moralini falan da hesap edince çok çok düşük.

Ağır bir ceza o açıdan düşününce, tabi itiraz edilecek bir tarafı yok yine de bence. Üzüldüğüm nokta, Jasaitis gibi baya sevdiğim bi adamın takıma katıldığı senede muhtemelen küme düşecek olmak.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

dunyanın her yerinde su hareket ligden suresiz mendir.

Hatırlarsan Indiana oyuncuları salonda sağlam adam bırakmamışlardı, Rocky gibi girişmişlerdi bildiğin ve aldıkları cezalar ortadaydı.
Şimdi oyuncu Fenerli diye süresiz ligden men istemen iyimiş gerçekten, formaları çıkarıp yorum yapalım lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

ron artest sezonu kapattı
stephen jackson 30 maç
jermaine o’neal 25 maç

19 Kasım 2004 İndiana-Detroit maçının cezaları bunlardır, işkembeden sallamayın referans gösterdiğiniz olayı.

Eğer taraftar dövüyorsan,

1.Soruşturma açılır
2.Soruşturma ne kadar sürüyorsa o süre içinde oynamama cezası alırsın
3.Soruşturma biter kaç maç ceza alıyorsan soruşturma süresinde aldığın cezalar toplam cezadan çıkartılarak net karara bağlanırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...