Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evrakta sahtecilik by Galatasaray CafeCrown

mokoko

Öne çıkan mesajlar

ben Beşiktaşlıyım ama ilk duyduğumda çok sinirlendim. iki üç tane yarım akıllının 100 senelik klübü bu şekilde rezil etmeye hakkı var mı ya.
şu yapılanın yönetici bilgisi olmadan yapılmasına imkan yok federasyona liste gönderiyorlar her maçta
valla düşürürler heralde ligden büyük suç büyük...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya basket şubeleri zaten amatörün bir üstü durumunda, bu kadar abartmayın tüm yöneticiler bilir falan diye, bence teknik kadro dışında haberi olan bile yoktur. Bu üçkağıdı da o maçlar eğer bir turnuva falan ise ödülü almak için yapmışlardır en fazla, yoksa heyecan olsun diye yapmayacakları belli, her ne kadar artık sponsorlar olsa da hala futbolun yanında üvey evlat gibi basketbol.
Şimdi hoca başkana çıkıp, Bir Sarbi'nin fiyatı kadar bile para ayırmıyorsunuz şubeye, Yaptım ulan evet yaptım ama bir sor niye yaptım! İzbandut gibi çocuklar aç geziyordu dese şaşmam:)
Sosyal ağlarda paylaş

böyle bir konuda fanatiklik yapılmasını ben bile(!) tasvip etmiyorum açıkçası. Bu, etik kurallara tamamen aykırı, ahlaksızca bir davranış ve bunu fenerbahçe'de de görebilirdik. tamamen 3-5 kişinin densizliğine bakıyor bu olay. GS kulübüne ve taraftarına mal etmek çok yanlış.
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm camiaya laf etmek çok saçma olmuş, teknik ekip ve takım dışında kimsenin haberi bile olmamıştır. Onlarda büyük olasılıkla bu adama o turnuvada ihtiyaçları olduğu için oynatmıştır böyle iş çevirip. Artı M.Helvacı ismindeki bir yönetici eğer düşmemiz gerekiyorsa ona da razıyız demiş. Daha ne olsun, bence Türk sporu adına iyi bir gelişme, en azından disiplin ve kontroller artar.
Sosyal ağlarda paylaş

yannız bu tufan da suçlu bana kalırsa bu durumda .. cemal de suclu .
şube sorumlusu yönetim kurulu kararı olmadan kovulamayabilir sanırım sonucta secim de adnan polat ın oy aldıgı kadar liste de alıyor o oyu .tabi sadece bence bir bilgim yok bu konuda .
böyle aptalca bir olay için yapılcak iş değil şube sorumlusununda haberi yok diye bişey denemez .hadi oynatıldıgından haberi yok .
oyak ve fb itiraz ettiğinde federasyona savunma verirlirken nerdeydi aklı eline tutuşturulan belge yi direk verdi mi ? bir bakar nolmus ne bitmiş diye . hadi bakmadıysada sorumsuzluk yani . galatasaray üyeliğinden falan ihraç edilsin direk bence .
Sosyal ağlarda paylaş

Noyanh said:

hadi oynatıldıgından haberi yok .
oyak ve fb itiraz ettiğinde federasyona savunma verirlirken nerdeydi aklı eline tutuşturulan belge yi direk verdi mi ? bir bakar nolmus ne bitmiş diye . hadi bakmadıysada sorumsuzluk yani . galatasaray üyeliğinden falan ihraç edilsin direk bence .

oynatıldıgından haberi olmadıgı icin verdikleri belgelerde de oynamadıgını goruyor cemal'in. yani savunma yaparken kullanılan belgeler aslında dogruyu yansıtıyor. ama daha once cemal tufan'ın lisansı ile oynadıgından o belgeler de etkilenmis oluyor dolaylı yoldan. baya karısık yani. cemal de tufan da ceza alacaklar ama teknik ve idari kadroya gore cok cok daha azını alacaklar.

bi de futbol bölümünü trolleyip banlenen arkadaslar simdi basketbola burnunu sokmus. yakında patinaj'da bile gs reröre diyip oradan bile banlenecek. az sakin.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkasokak said:

spor ahlakından yoksun kendini bilmez taraftarıyla/sahtekar yöneticileriyle ligden defedilmesini beklemekteyiz. layığının yerine getirilmesi temennisiyle.

yalnız olay öyle böyle değil. adamın beden ölçülerine uygun forma filan yaptırılmış vay anam vay neler dönmüş serhat yaa..

buraya da gelmiş. adam gibi konuşsana sen olayı savunan var sanki, taraftara laf atmak haddin değil.

Bencede 2 oyuncu da suçlu burda onları görmezden gelmemek gerek, sağlam bir ceza almaları gerekiyor. Yöneticilerden bu işten haberi olanlar gerekirse basketbol şube sorumlusu dahil temizlenmeli böyle bir dünya yok. Ayrıca yaptıkları şey o kadar gereksiz ki niye yapmışlar o bile belli değil. Bide bugün gazetede okudum yüzsüz yüzsüz bizim de açıklayacaklarımız var demişler. Nolur açıklasınlar, çok merak ettim ne diyeceklerini. Diyebilecekleri en üst şey, Adnan Polatın haberi vardı falan olabilir ki onun da yalan olduğu çok belli olur bana göre. Bu kadar ucuz bi hareket yapmaz üst düzey hiç bir yönetici.
Sosyal ağlarda paylaş

Binlerce kez teşekkürler aceto,adam gibi çıkmış herşeyi yazmış.

Benim sadece kafamı karıştıran tek şey Cemal Nalga nasıl bir basketbolcudur ki koskoca camia onu oynatmak için sahtekarlık bile yapsın,mübarek Kobe heralde de biz anlayamadık değerini.

Aceto Balsamico

Bazen habere sen gitmezsin, haber sana gelir. Bugün de öyle oldu. Salsa Basket ile konuştuk, herşeyi anlattı. Ne oldu, nasıl oldu, kim peşinden gitti, kaynaklar bizde saklı. Ortada bir kulüp tarihinin en büyük rezaleti vardı. Twitter'a çıkarken iki not düştüm: "Galatasaray'da basketbol şubesinde çalışanların hepsi istifasını bugün versin." ve gelen bir soruya cevap olarak "Küme düşer Galatasaray. Bunun Cemal Nalga gibi basketbol garibi bir adam yüzünden olması ise ayrı bir hikaye." Saat 19:00'du. Arkadaşlarımla oturduğumuz restoranda sesi kısık televizyonun NTV Spor'da kalmasını rica ettik. Mehmet Helvacı ve Ahmet Dedehayır da yayına çıktığında sesi açtırdık. Aynı zamanda telefondan Galatasaray kulübünün resmi açıklamasını okudum. En sonda söylenecek olanı en başta söyleyeyim. Bu rezaletin ardından Galatasaray kulübüne "restart" da yetmez... Kulübe format atmaları gerekiyor. Mesela tüm şubeleri farklı birer kulüp haline getirip örneğin futbolu Galatasaray Futbol Kulübü yapsınlar. Federasyondan gelecek cezayı beklemeden de hemen yarın basketbol şubesini kapatsınlar... Gelelim sorulara: Erkek basketboldan sorumlu yönetici Yiğit Şardan neden medyanın karşısına çıkmadı? Mehmet Helvacı ve bayan basketten sorumlu Ahmet Dedehayır neden açıklamayı yaptı? Bir takım hazırlık karşılaşmasında cezalı oyuncusuna neden bir diğer oyuncusunun formasını giydirip sahaya sürer? Galatasaray Lisesi mezunlarından basketbol koçları yaratanlar, kovdukları adamların ardından neden "Galatasaraylılıktan nasiplerini almamışlar" diye açıklama yaparlar? İçine Tufan Ersöz kaçmış Cemal Nalga bile muteber bir basketbolcu kabul edilmezken, gazozuna bile olsa bir maçta kulübünün formasıyla sahtekarlık yapmak nasıl bir cürettir? Tüm idari ve teknik kadronun işine son verip skandalı şahısların üzerine yükleyen yöneticilerden hangisi istifa edecektir? Bu skandalı ortaya çıkartan Oyak Renault kulübüne tebrikler. Sporu kirleten kim varsa cezasını çeksin. Bu skandal Galatasaray kulübünün Mart 2010 seçimlerine direkt etki edecektir. Uzun bir analizdir, yazılır elbet...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...