Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Evlenecek kadında bekaret vasfı bulunmalı"

Böjeek

Öne çıkan mesajlar

Azmodai said:

nilep kendisine sosyal cevrede ufak bir yer acmaya calisan, ve bunu cesitli ilgi toplama yontemleriyle uygulmaya calisan genc bir arkadasimiz dreag. Zamanla o da buyuyecek ve gececek bu donem.

Ulkesine dusmanlik, utopik hayal falan bunlar genelde bu yaslarda normal tavirlar ilgi icin.

azmo lütfen.
o farklı bir insan.kabullenemiyosunuz bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Her sayfada 15 mesajdan 150 mesaj herkes 2 kere yazmis olsa 75 kisi.Herkesin 9-10 tane(kendime gore soyluyorum yas 30) sevgilisi olmus olsa... olm en az 750 kadin var sokakta bakire degil ve bunlar evlencekler.Simdi ciktiginiz halde size vermeyen hatunlari cikartip 10la carpin sonra cikip onlari arayin.Tek baslikta bu kadar `motor` kevsettim... Acilin layn nerdesiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

abicim bi kizla berabersindir. Cok seviyordur seni, sen de onu. Seninleyken seni mutlu ediyordur, cok iyi anlasiyorsunuzdur, ne bileyim dusunmezsin bile bunlari yahu.

Kiz cidden kendisinden suphe duymkani saglayacak hareketler yaparsa tamam haklisin ( ki bu erkekler icin de gecerli). Ne bileyim kizi her aradiginda erkek arkadaslariyla barlarda gecelere kadar oturuyorsa ters tabi, insan istemez. Ama bi kiz var, seni seviyor, sen de onu. isin icinde mis gibi seks te var, ama senden onceki sevgilisiyle de yapmis bisiler, bu normal yahu, sen de yaptin sonucta?

Demek istedigim sey su, zaten asik oldugun insani baskasiyla sarilirken bile miden kalkar, birak sevismeyi falan... ama ortada ask varsa zaten, ikiniz de birbirinizleyseniz o zaman kendi kendine bu kiz bakire degildi, benden once birilerine verdi, su anda da herkese verebiliyor olabilir diye dusunmek cidden saglikli degil yahu. Biraz guven kendine, bakir kiz da aldatir? Zaten beraber oldugun kizin belli bi yastan sonra kelimenin tabiriyle "0" olmasini bekleyemezsin... ve eski sevgilisi varsa, mutlaka arada bisiler olmustur, EN KOTU OPUSMUSTUR, ki bu bile rahatsiz edici bisi.

bunlari kabul edip, kendine ve iliskine guvenmen lazim. daha ne diyeyim. Oturup dusunursen kiz arkadasinin onceki herifle ask dolu gecelerini tabiyi ki kafayi yersin, o da seni dusununce yer.
Sosyal ağlarda paylaş

paspatur said:

Mr_Hand said:

paspatur said:

Yani evlenme yolunda giden helal süt emmiş kız arayışı sizde nasıl tezahür ediyor, kriterleriniz ne?

yok böyle bi kriter. kalıp değil bu. kişiliği gösterir zaten kimin ne olduğunu.

o kriterler zaten kişiliği oluşturuyor güzel kardeşim.

allah allaaaah, yani senden once asik oldugu biriyle beraber olmus olmasi kisiliginde bir zaaf mi gosteriyor? naptin ya. Senin sorunun temelde yatiyor, bu konseptin disina cikamiyorsun, daha fazla tartisip fikir beyan etmenin anlami yok.

Zaten helal sut, armut ve elma tabirleriyle durusunu kazikla caktin suraya, ben bisi demiyorum. 30 yasina gelip hala bakire kiz mi arayacaksin, bu arada sevdigin asik olabildigin / olabilecegin kizlari pas gecip?

Biraz kendini aş.
Sosyal ağlarda paylaş

konuyu anlamadım.

sebep kadının yalan söylemesiyse karşılıklı güvenin sarsılması bildiğim kadarıyla boşanma sebebi.

ama yok eğer sebep kadının bakire olmamasıysa mantıksız bir karar olmuş.
Zira hukuk tek taraflı işlemez, ya bi gün kadının biri kocam bakir değil diye boşanma davası açmak isterse ne olacak?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...