Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Evlenecek kadında bekaret vasfı bulunmalı"

Böjeek

Öne çıkan mesajlar

Azmodai said:

hayir lol ki ne lol. Feminist falan degilimdir, libos falan ayaklarim da yoktur ama gel gor ki ben evlenmeden once saplayabildiklerime sapliyorsam, yaslayabildiklerime affetmeden yasliyorsam, esim de benden once bisi yapmis olabilir.

ben her halti yerim ama karim bakirecilere kopuyorum. Ha paspatur, hala sen de bakirsindir, evlenecegin kadini bekliyorsundur o zaman basimin ustunde (yanlis anlamasin, ust taraftaki) yerin var.

Bakir değilim.

Bakir olmadığı için sevgilisini terk eden bir kadın gören oldu mu?

Ama bakir olduğu için ne yapması gerektiğini bilemediği için terk edilen ergen ben gördüm.

Demek ki toplumun bakir adam ve bakir kadına olan bakış açıları aynı değil. Bu yalnız bizim için geçerli değil. İtalya ve İspanya gibi Akdeniz ülkeleri de yer yer bekaret konusu çok önem arzediyor. İskandinav ülkeleri zaten kopmuş vaziyetteler onları katmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben o mantiliteyi bu cagda yersiz buluyorum. Eskiden sokerdi o numaralar da esit insanlariz surda. Toplumun 5000 yillik erkek baskinligindan dogan bu kompleksli hareketlere karsiyim. KAdinlara da kiziyorum zaten, bu tavirlari kabul eden kadinlara.

Aman beyim sevismis olsun, erkek o, hakkidir... ama ben vermiyim evlenene kadar, ha ama agzima alirim belki cok iyisen ve seversem anal yapabilirim.

sacma yani. sacma oldugu icin de kizlar bunlari yapiyor karsiyi tatmin etmek icin. biraz ozguvenli olun, sevgiliniz sizden once birini sevmis olabilir, asik olmus olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada yanlis anlasilmasin, agiza almaya karsi degilim. Sadece bunlar normal iliskide olabilecek seyler, her anlamda rahat olupo kendimize guvenmemiz lazim. Bu libosluk veya ucuz feministlik degil.

Eskiden erkekle kiz mis gibi 13 yasina basar basmaz evlenip gumbur gumbur duvardan duvara yaslarmis birbirini, artik kizlar korkudan 30 yasina kadar bekliyor ya evlenemezsem diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Cinselliğe "evire çevire vaşş" gibi komik ve ilkel bir sığlıkla yaklaşırsanız tabii ki bekaret ararsınız. İlk aşkı sen olmayabilirsin ve insan her aşkıyla aşk yapmakta özgürdür. Evire çevire vaşş diye düşünmek lazım. Senden önce o kızı öpmüş olmalarıyla sevişmiş olmaları arasında ne kadar fark var? İnsan yani sonuçta sevişmek hakkı :)
Sosyal ağlarda paylaş

bunlari acik acik söyledigin/ düsündügün zaman tabii ki igrenc gelir, kaldiramazsin sevdigin kadinin baska heriflerle beraber olmasini.
ben sahsen sittin tane hatunla yatip, kasanovalik yapan herifle de iliski süresince güven problemleri yasayabilirim. aldatma hususunda vs.
ama etrafimizda o kadar cok kadin var ki, bekaretini bozdurup akabinde gidip doktora kizlik zarini diktiren. anal yollarla iliskiye girip, hic iliskiye girmedim diyen.
insan dürüst olandan degil de sesini cikarmayandan, bunu tabu konusu yapandan korkmali bence.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Senden önce o kızı öpmüş olmalarıyla sevişmiş olmaları arasında ne kadar fark var? İnsan yani sonuçta sevişmek hakkı :)

opunce agizdan agiza muhattap oluyorsun. sevisince isin icine penis giriyor (literal anlamda)... bu da cogu erkek icin hos bir dusunce degil tabi malum cok kotu bir goruntu ve insanin sevdigi olunca MUTLAKA icin bi cizlar, ama sen de kendi bayrak diregine tirmandiriyorsun insanlari, demekki efendi gibi kabullenecen bu durumlari. ama evet dolayli yoldan yazdiginda destek cikmis oldum ama ayni sey olmadigini ispat ederek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...