Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Evlenecek kadında bekaret vasfı bulunmalı"

Böjeek

Öne çıkan mesajlar

vaniLLe said:

bunlari acik acik söyledigin/ düsündügün zaman tabii ki igrenc gelir, kaldiramazsin sevdigin kadinin baska heriflerle beraber olmasini.
ben sahsen sittin tane hatunla yatip, kasanovalik yapan herifle de iliski süresince güven problemleri yasayabilirim. aldatma hususunda vs.
ama etrafimizda o kadar cok kadin var ki, bekaretini bozdurup akabinde gidip doktora kizlik zarini diktiren. anal yollarla iliskiye girip, hic iliskiye girmedim diyen.
insan dürüst olandan degil de sesini cikarmayandan, bunu tabu konusu yapandan korkmali bence.

ayrica evet, katiliyorum nil arkadasima. Biraz guvenin kendinize, sevgilinizin size olan sevgisine ve kisiligine. Kimse dusunmek istemez, ben asik oldugum kizin benden once baska birinin elini bile tutmus olmasini dusununce, sevdigini bir zamanlar asik olup seni seviyorum dedigini dusununce fena oluyorum... ama gel gor ki saf delikanligin ve kursuzlugun elemental hali oldugum icin bunlari efendi gibi sindirip sevgilimin bana olan hislerinden guc aliyorum.

boyle.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Cinselliğe "evire çevire vaşş" gibi komik ve ilkel bir sığlıkla yaklaşırsanız tabii ki bekaret ararsınız. İlk aşkı sen olmayabilirsin ve insan her aşkıyla aşk yapmakta özgürdür. Evire çevire vaşş diye düşünmek lazım. Senden önce o kızı öpmüş olmalarıyla sevişmiş olmaları arasında ne kadar fark var? İnsan yani sonuçta sevişmek hakkı :)

''evire cevire vasS'' gibi yaklasmak, güvensizlikten dolayi kaynaklanan paranoyalarin eseridir.
bunu sana bakireyim diyen kadin hakkinda da düsünürsen, aa bu da bakire degil mi acaba, yalan mi söylüyo diyebilirsin.
bu da bekaretle alakali degil sirf güvenle alakali bir problemdir o zaman isin özünde.

insan her aşkıyla aşk yapmakta özgürdür.

by Nihat Dogan.

gibi olmamis mi simdi ama ya.
Sosyal ağlarda paylaş

abvblizzard said:

hala konudan daha bayık bir şekilde
bakiredir anal yapmıştır
gırtlagına almıştır tarzı tespitleri orijinal bişey bulmuş gibi heyecanla söyleyen insanlar var.

senin gibi konuya 5 sayfa sonra gelip te "pff cok ilkelsiniz, cok klise bir konuyu orjinal sandiginiz seksuel benzetmelerle tartismaya calisiyorsunuz" turu yaklasim sergileyerek hem konuya 0 katki hem de eglenceden uzak yazi yazmiyoruz en azindan arkadasim.

SIMDI CIK GIT.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...