Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Evlenecek kadında bekaret vasfı bulunmalı"

Böjeek

Öne çıkan mesajlar

İyide tartışacak ne var ki :S

Kendileri bakir olmayıp bakire kız isterim diyenler genelde bamya çüklü ve seks hayatını leb demeden felsefesine dayandırdığı için (ne tanım yaptım lan) özgüveni sıfır olan tiplerdir. Bunlar bakire olmayan biriyle evlendikleri ve ilişki kurdukları ilk andan itibaren ulan daha önce kim bilir neler yapmıştır nasıl hop oturup hop kalkmıştır nasıl terler süzülmüştür bedeninden gibi düşüncelerle ya beni beğenmez ve aldatırsa gibi düşünceler arasında savrulur durur; kendisini yer bitirir. Hal böyle olunca bu tipler böyle şartlar koşarlar.

sözlükte author bu konuyla alakalı bir yorum yapmıştı üşenmesem linklerdim onun üzerine yorum yok :p gerçi onu linklersem hesabıma el sallamış olurum o.O
Sosyal ağlarda paylaş

Nessarien said:

Kendileri bakir olmayıp bakire kız isterim diyenler genelde bamya çüklü ve seks hayatını leb demeden felsefesine dayandırdığı için (ne tanım yaptım lan) özgüveni sıfır olan tiplerdir. Bunlar bakire olmayan biriyle evlendikleri ve ilişki kurdukları ilk andan itibaren ulan daha önce kim bilir neler yapmıştır nasıl hop oturup hop kalkmıştır nasıl terler süzülmüştür bedeninden gibi düşüncelerle ya beni beğenmez ve aldatırsa gibi düşünceler arasında savrulur durur; kendisini yer bitirir. Hal böyle olunca bu tipler böyle şartlar koşarlar.

sözlükte author bu konuyla alakalı bir yorum yapmıştı üşenmesem linklerdim onun üzerine yorum yok :p gerçi onu linklersem hesabıma el sallamış olurum o.O

sana ben bişey diyimmi nessarien,bakir olmıyabilirim,çünkü bakire olmayan kızlarla birlikte olabilirim,ama bakireliğini bozacak hal ve tavırlardan kaçınırım,sebep olmam,bakireyle de evlenirim,bakire olmayan kızın günahını da çekemem kardeşim,fikir,mantık budur bu ülke de ,niye gocunuyorsunuz ki anlamıyorum yani,ne hatunlar var istediğiyle ilişki yaşayan,bir arkadaşım derdi,şunları gördükçe evdekine fare zehiri içiresim gelir diye asdasdasdasd
Sosyal ağlarda paylaş

Efrasiyab said:

Estel_Anorien said:

afrikada bazı kabilelerde bu işi yapmak için görevliler var.

oralarda da bakirelerle evlenilmiyor mesela.

Adı Üstünde Afrika. Kabileler, ilkellik vs vs.
Afrikada kan davaları, kölelik, kabile soykırımlarıda var mesela.

"Barbarlık insanın doğal halidir. Uygarlık ise olayların akışı sonucu oluşan anormal halidir ve sonunda hep barbarlık kazanacaktır"
Sosyal ağlarda paylaş

Efrasiyab said:

Nessarien said:

Kendileri bakir olmayıp bakire kız isterim diyenler genelde bamya çüklü ve seks hayatını leb demeden felsefesine dayandırdığı için

Reklamlar;
Bakire istemiyorum,
Bakire değilim, özgüvenim züper, cool'um, ve benimki bamya değil kocaman.

Ovvvvvv.

nokta koyma devamını ben getireyim ..... shit!

Tespit ve düşüncelerde trollenmeye başlandı sonumuz iyi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ARKADAŞIM , durum basit sen bakir değilsin çünkü başka ilişkilerin oldu başka sevdiğin insanlar oldu , duyguları tanıdın ... kendini tanıdın ... Oda bakire değil çünkü muhtemelen gay değilsin bunları onlarla yaşadın , o da tanıdı aşkı ... O yüzden kendini keşfetmiş birini sevdiğini unutma ve önemli olan sevgiyse bunları takıntı yapmaya hakkın yok !
Sosyal ağlarda paylaş

Bence tamamen kızları hizmetlimiz olarak kullanmalıyız. Arada sırada da ırk devamı için bazılarını seçip bilimsel ortamlarda döllenmelerini sağlarız. Erkekler çok daha üstün. Oturup modern warfare 2 atarız paso kadınlarda o sırada yemek yapar internet kablolarını kontrol eder falan böyle işlere bakar işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şu konuda 20 sayfa tartışılmış en fazla kanuna taşınması tartışılabilirdi, o da siyasete girebilirdi bi yerde kesilmiş kesilsin ban çıkar gerek yok...

Ne birbirinizin karısı ne birbirinizin kocası olcak insanlar tartışıyor şurda.Size ne o adamın karısı düşünsün ya da o kadının kocası...

Benim fikrime gelince bakire olmasını isterim tabiiki ilki olmak onun.Ancak hiç bi zaman sen bakire değilsin olmaz diye ne karımdan ayrılırım ne evlenmeden önceki dönemde ayrılırım ne kızarım ne söverim ne bişey yaparım.Ben yaptıysam o da yapabilir.

Kızlar ilk birlikte olduğu insanı unutamaz denmişte erkekler içinde ilk birlikte olduğunuz kız arkadaşınız değerli değil midir?(gerçekten bişeyler hissettiğiniz kız arkadaşınız)Benim için farklıdır o özeldir.Farklı olması beni ilgilendirmiyo hiç bi zaman dönüpte yüzüne bakmam.Kız arkadaşımın aşkından emin olmazsam onunla evlenmem zaten.Onun bana aşık olduğunu bilicem ki evleneyim.

Büyük ihtimal burdan bazıları bakire olmadığı için kendisinin sevilmediği kompleksine kapılıp bakire olmazsa olmaz modunda.

Ayrıca gamzecim tebrikler...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...