Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith Edition

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

o bölüm star wars oyunları tarihindeki en işkence bölümdü benim için. 25 - 30 tane star wars oyunu oynayıp bitirmişliğim var ( swg hariç lulz ) o bölüm kadar asabımı bozan bölüm görmedim. bir de youtube'da görüyordum tak diye yapan adamları, ben de aynısını yapıyorum ulan niye olmuyor diyordum. mouse'u 2 metre aşağı yukarı oynatmışlığım var o bölümü geçmek için. geçince küfür etmiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yok. destroyerın burnunu yere çakacak kadar yaklaştırıyorum tie fighterları temizliyorum ardından tekrar tutunca deathstarı burnu yere değdi değecek önce ta tepeye kadar çıkarttırıyor sonra bi daha aşağıya çektirmeye çalışıyor.

ki o sürede çoktan yeni tie lar geldiği için ilerleme kaydedilemiyor.

kısır kalsın inşallah o bölümü tasarlayanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

tie fighterları hızlı indirmek lazım.

ben şöyle yaptım : tie fighterların ateş etmelerini bekle. ilk ateşi gördükten sonra sola dash yap. sonra tie fighterın birini hemen griple ayrılmalarını beklemeden. salla rastgele bir yere. böylelikle bir taşla iki kuş vurmuş oluyorsun. bu arada ben sürekli hareket halindeydim tie fighterları gripleyebilmek için. baktım griplenmiyorlar, önünden zaman zaman geçen bir zımbırtı var. onu lightning yaparak mermi misali tie fighterlara atabiliyorsun.

çok işkence bölüm hakkaten yaw. o önünden geçen zımbırtıyı lightning ile fırlatmayı 3. , tie fighterları grip ile birbirine çarpmayı 4. , tie fighterları lightning ile patlatmayı 5. denemede bulmuştum. 6. denemede de geçtim.

HA SONRA NOOLDU KOPYA OYUNUN GAZABINA UĞRADIM CRASH ÜSTÜNE CRASH YEDİM OYUNU SİLDİM ://
Sosyal ağlarda paylaş

Letsgetthesunshine said:

Kusura bakmayın da fakarım ben oyle bolumu ole jediliği hatırlar mısınız bilmem darth tyrannus ile yoda nın dövüşünde yoda nın demir boruyu oynatırken ki güç harcamasını. Tamam fantezi bi evren ama kendi içinde bile olsa stabil kuralları olmalı ben o yüzden bu oyuna uyuzum.

ben de kısmen uyuzum diyebilirim ama o boruyu zar zor tutan Yoda'nın özlü sözü de var "Size matters not" :D Tabi çok abartı Star Destroyer orası kesin. Ama hoş olmuş bence.

bütün bilinen jedilardan güçlü bir karakter sözde bu.. ama yine de böle güçlü bir karakterin tırt diye bi oyunla çıkıyor olması biraz kötü sadece.

her mesaj attıktan sonra yazımı okurken de bi hata bulmasam olmaz. uyuz oldum her mesajımda edit
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

ne çok kurtarıcı her jedi'dan güçlü adam çıkıyo bu Star Wars her nesilde daha güçlüsü çıkıo jedi'lerin :)

Gerçi her şekilde Luke'a hayranım 3-5 günde jedi eğitimini tamamlayıp dünyayı kurtarıo adam :)

ps. Star Wars'da dünyayı kurtarmak hımm...

obi yetiştiriyo? nasil 3-5 gün?
Sosyal ağlarda paylaş

obi yetiştirio derken? 15-20 yaşında obi'yle tanışıo

hatta baktım şimdi 20 yıl sonra ortaya çıkıyor Luke yani 20 yaşında film başladığında. Ben Kenobi ( Obi Van )' ı fln buluyor bu sırada, sonra efendi Yoda'yı (mıydı adı) buluyor, sora Yoda 2, 3 haftada buna herşeyi öğretiyor gibi bişi :) Gerçi film de bu şekilde verilmiş bilmiorum hikayede bu mudur ama
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
-Deno- said:

luke jedi grand master olan ender jedi'lardan. boru değil yani.

Ortalıkta 3-5 jedi anca varken bende olurum grandmaster sdf. Luke bugün bulunduğu konuma gelebildiyse bu ancak babasının şöhreti sayesinde olmuştur. Galakside bir adet firma var mıdır ki gidip "benim babam vader" dediğin zaman sana üst kademeden iş ayarlamasın? Jedilıkta zaten bir nevi devlet kurumu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
amd 64bit dual core 4800+ işlemci var, 8600gt nvidia ekran kartı var bi de 2 ram var.
şu deadspace dir vs. bi de bi kaç xbox kastıran oyunlarını oynayabiliyodumda, bi kaç tane gameplay izledim youtubedan yoruyo gibi makineyi. ne dersiniz ki? ızdırap olur mu oyun? çekmeye uğraşmayım hiç öyleyse eğer.

bi de görüntü ayarları fln kısılmıyo mu? nerde onun ayarı? gameplaylerde motion blur falan var mesela onları vs. kapatma yoksa zaten hiç bulaşmaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...