Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode IV: A New Hope

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

said:
StRencher, 02 Temmuz 2004 15:08 tarihinde demiş ki:
aslında cnbc-e ye bir 15 20 kişi e-mail yollasak yayınlar. hemde mis gibi dublajsız

+1
Bence gelmiş geçmiş tüm kült filmler için tüm Paticik birleşip CNBC-E'yi mail yağmuruna tutmalı.[signature][hline]Işığa uçar bütün pervaneler.
Ateşe giderken ne şahaneler!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Foxx, 03 Temmuz 2004 22:01 tarihinde demiş ki:
said:
MADBOY, 03 Temmuz 2004 13:38 tarihinde demiş ki:
zevkle izledim walla eski günlere döndüm.. off dayanamıcam az swgye gircem pöff... :D

Starwarsla swgnin alakası yok bu arada. :)

niye ki 2 kelime ortak işte :p[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya dublaj çok yavandı
mesela aksiyon sahnelerinde Ford bağırıyo "hoeeaaarrggh" diye ama öyle garip kaçmış ki bazı sahnelerde, sanki dalga geçiyor gibi bağırtılar geliyor :)

bir de aklıma kalan diroid kelimesi var ;=[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Foxx, 03 Temmuz 2004 22:01 tarihinde demiş ki:
said:

Starwarsla swgnin alakası yok bu arada. :)

Hele şimdi SWG'de episode 4-5 sırasına Jedi Counsil falan koydular iyice rezil oldu batırdılar, iyice küfür hakaret ve dayağı hakettiler :)[signature][hline]Karpuz 7 haziran 2004'te MSN'den demiş ki:
Neyse ben kaçıyorum meme elliycem.

Quidquid latine dictum sit, altum viditur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-MrBomb-, 05 Temmuz 2004 20:10 tarihinde demiş ki:
hayıır rtn'nin 1. gününe denk geldi of. episode V cuma günü dimi?

her cuma bir bölüm[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• 18 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...