Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pirates Of The Caribbean : On Stranger Tides

progamer

Öne çıkan mesajlar

Disney resmen onaylamış ve 2011 Yazında çıkıcağı kesinleşmiş. Hatta buda ayrı bir üçleme olacakmış. Johnny Depp Jack Sparrow olarak dönüyor yeniden ama Keira Knightley ile Orlando Bloom olmayacak galiba. Zati onların hikayeleri tamamlanmıştı son filmde bir anlamda. Filmin yönetmeni değişmiş tabii ki o biraz kötü olmuş.

Hikayenin ne olduğu daha açıklanmamış ama bu kitaptan uyarlanmış olabilrimiş zaten bu kitabın konusuda Fountain Of Youth ile ilgili galiba o yüzden doğru olabilir.

2011 gelsin bir an önce ^^
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:

jack en son nerde kalmıştı feci karıştırdım filmleri
1. ile 3. film'i falan mixledim beynim durdu bi yardımcı olun ağbiler ağblalar

en son orlando yeni kaptanı olmuştu flying dutchman in , keira da onu bekleyen sevgilisi her karaya ayak bastığında.

sparrow da harita bulup yohoohoooo modunda takılıodu :P
Sosyal ağlarda paylaş

Reksa said:

Chris_Metcalf said:

3leme yapıyolarsa 2. 3. filmde gelir yine orlando

muhtemel.

adam baba yadigari gemiye kaptan oldu,büyük ihtimal yardım vs. eder fakat şu da var;

3. film en sonu

Laneti kaldırmak için sevdiğinin onu 10 yıl mı ne beklemesi gerekiyordu diye hatırlıyorum.Bitiş jeneriğinden sonra gelen kısa görüntüde Keira ablamın çocuğuyla birlikte Orlando kekini beklediğini görüyorduk ve o da geliyordu.Lanetin kalktığını görüyorduk yani,lanet kalkmışsa kaptan olarakta kalamaz sanırım gemide ? Kalırsa güzel olur,daha çok Uçan Hollandalı üzerine hikaye istiyoruz

Sosyal ağlarda paylaş

Spidee said:

sesk

Abi o lanet kalkmıyor, hatta filmi açıp izlerseniz "Denizde bilmemkaç sene, karada 1 gün" tadında bir laf ediyor. O lanet kalksa "Denizde bilmemkaç sene, sonra ver elini kara" falan derdi. "1 gün"ü belirttiğine göre geri dönecek adam denizlere.

Eğer kadın sadık kalırsa ve erke 10 sene görevini yerien getirirse kalkıo lanet. Davy Jones ile Tia Dalma öyle yapmadıkları için öyle oluyorlar ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Kalipso, Davy Jones'a denizde ölen ruhları diğer tarafa götürme görevini verirken "Hacı git 10 sene şu ruhları taşı, sonra gelirsin 1 gün sevişiriz, sonra görevine geri dönersin diyor.

Davy Jones 10 yıl sonra geldiğinde Kalipso gelmiyor, Davy Jones da atarlanıp Brethren'e Kalipso'yu nasıl insan vücuduna hapsedeceklerini anlatıyor. Sonra da sıçarım görevine diyerek korsanlık yapmaya başlıyor. Görevine itaatkarsızlık yaptığı için de curse onu bu hale getiriyor gemi ve içindeki bütün mürettebatla birlikte.

Ondan sonra zaten kendi kalbini söküp sandığa koyuyor Jones, "Kalbimi tek bir kadına verdim" hesabı, bağrına taş basıyor siniri yüzünden. (Sen git 10 sene boğulmuş, şişmiş ruhları taşı öbür tarafa, şıllık Kalipso (Hörmetler) gelmesin)

Kısaca 10 yılda sadece 1 gün karaya çıkabilecek Legolas, sonra denizlere geri dönecek. Görevini yapmaya devam ederse Davy Jones gibi mutasyona uğramayacak sadece. Yoksa 10 yıl yatıp çıkarım, yeni bir hayata başlarım gibi bir olay yok.

Sosyal ağlarda paylaş

Spidee said:

Kalipso, Davy Jones'a denizde ölen ruhları diğer tarafa götürme görevini verirken "Hacı git 10 sene şu ruhları taşı, sonra gelirsin 1 gün sevişiriz, sonra görevine geri dönersin diyor.

Davy Jones 10 yıl sonra geldiğinde Kalipso gelmiyor, Davy Jones da atarlanıp Brethren'e Kalipso'yu nasıl insan vücuduna hapsedeceklerini anlatıyor. Sonra da sıçarım görevine diyerek korsanlık yapmaya başlıyor. Görevine itaatkarsızlık yaptığı için de curse onu bu hale getiriyor gemi ve içindeki bütün mürettebatla birlikte.

Ondan sonra zaten kendi kalbini söküp sandığa koyuyor Jones, "Kalbimi tek bir kadına verdim" hesabı, bağrına taş basıyor siniri yüzünden. (Sen git 10 sene boğulmuş, şişmiş ruhları taşı öbür tarafa, şıllık Kalipso (Hörmetler) gelmesin)

Kısaca 10 yılda sadece 1 gün karaya çıkabilecek Legolas, sonra denizlere geri dönecek. Görevini yapmaya devam ederse Davy Jones gibi mutasyona uğramayacak sadece. Yoksa 10 yıl yatıp çıkarım, yeni bir hayata başlarım gibi bir olay yok.

this.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...