Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupada Futbol 2009-2010 sezonu

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

hadi ya? rahatladım o zaman :D

bu arada Lazio baya vahim durumda sanki, inter rahat kazanır gibi geliyor bana. seyirci bile yok adam gibi anladğım kadarıyla.

zarate kurtarırsa kurtarır. o da sezon sonu artık iyi bir takıma gider

edit: stad dolu ve laziolular interi desteklio. gol oldu ve laziolar sevinio şu an. kermit ne iş :S
Sosyal ağlarda paylaş

saçmalamayın roma başlattı lazio kümeye olayıyla. oyuna giren çıkan herkesi alkışladılar 80+dk da dönen lazio inter paslarına oley oley çektiler gole beraber sevindiler maç bitince havalara uçtular falan :D baya eğlenceliydi bence.

game over yazan pankart vardı sanırım sık sık ekrana gelen onu mu demek istedin :P
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

BiTcH_oFBaT said:

o değilde west ham iyice potaya girdi. bugünde kaybettiler. düşmesin ya

ingiltere liginde geçen hafta oldu bütün düşen takımlar
westham düşmüyo yani
son hafta kaybetse hull city bütün maçlarınıda alsa 2li averajdan yırtıyo west ham

Premier Lig'de 2'li averajdan önce gol averajına bakılıyor diye biliyorum. West Ham, City'den 10 fark yerse Hull City de 2 maçında 15 fark atarsa toplamda, West Ham düşer :D
Sosyal ağlarda paylaş

Inter'in şampiyon olmasını istiyordum aslında, hak ettiklerini düşündüğüm için. Ama şu Lazio olayı sinir bozucu. Taraftarın çoğunluğunun bu tip şeylere alet olması çirkin bir durum futbol açısından.

Mesela Gs-Bursa maçı için de benzer şeyler çok konuşulmuştu, ama taraftar da genel olarak bir duruş gösterdi, böyle bir durum çıkmadı ortaya, yoksa takım yener yenilir o mühim değil. Oyuncuların zaten inanmıyorum bu tip şeylerle işi olacağını.
Lazio'lulara Totti'nin hareketi iyi gitmişti bence. Paçayı kurtaramazlar umarım da düşerler. GG diye pankart açarlar herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...