Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

auto-update yapmadan güncellemekten bahsediyosan, patch i rar halinde indirebilirsin.Ben bi kere indirmiştim autoupdate te sorun vardı fakat dosyaları nereye ne şekilde koyacağımı bilemedim o yüzden bi garip olmuştu. bozmuştum oyunu ehe
reinstall yaptım sonra.
Bu dediğim rarların linkini ea forumlarda bulabilirsin. Patchin nosunu(sürümünü) bil yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

hacım ısınmadan diyorsun da şu aylarda ısınma ne kadar olur bilmiyorum.Ben oynarken 70e kadar yolu oluyor ekran kartının sıcaklığının ve de sorun olmuyor. Eğer bc2 oynarken random bi zamanda takılı kalırsa oyun, ses te takılı kalırsa ve hiçbişey yapamazsan anca ctrl+alt+del ile kurtarabiliyosan falan eğer yazılımsal bir sorun bu. Sorunun buysa belgelerimdeki bfbc2 klasörünün içindeki

Settings ini
Gamesettings ini
Gamesettings bin

dosyalarını silip oyunun bu dosyaları tekrar oluşturmasına izin ver.Sonra ayarlarını yaparsın yine.
Sosyal ağlarda paylaş

stingbull said:

hacım ısınmadan diyorsun da şu aylarda ısınma ne kadar olur bilmiyorum.Ben oynarken 70e kadar yolu oluyor ekran kartının sıcaklığının ve de sorun olmuyor. Eğer bc2 oynarken random bi zamanda takılı kalırsa oyun, ses te takılı kalırsa ve hiçbişey yapamazsan anca ctrl+alt+del ile kurtarabiliyosan falan eğer yazılımsal bir sorun bu. Sorunun buysa belgelerimdeki bfbc2 klasörünün içindeki

Settings ini
Gamesettings ini
Gamesettings bin

dosyalarını silip oyunun bu dosyaları tekrar oluşturmasına izin ver.Sonra ayarlarını yaparsın yine.

bunu yaptım bakalım işe yarayacak mı
Sosyal ağlarda paylaş

abi o deil de uzaktan bi reconun tankın peşinden c4le koşmasını görünce gülmek kırılıyorum :D bırakıyorum oyunu onu izliyorum hani
tank ordan gidiyo arkadan bazen de iki tane pıt pıt kosa kosa ellerinde c4 yetişmeye çalışyorlar ahah

@razzRaziel bende bahsettiğim sorunlar oluyordu son patchten sonra, bunu denedim düzeldi gibi
Sosyal ağlarda paylaş

turret speed değiştirilebiliyormuş ama çok zahmetli geldi bana ya. bakalım bi ara üşenmezsem denerim artık. şimdilik mouse sensitivity artırıyorum g500'ün ayarlarından tanka falan girdiğimde.

ilgilenenler için link

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/448777.page

ilk postun sondan ikinci linkinde anlatıyor neler yapılacağını.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...