Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm haberleri & tahminleri

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Ahahaha ya ne arcane i. Biri Elune tarafından bahşedilen divine kaynaklı büyü, öbürü bildiğin twisting netherın enerjisi. Adına takılmayın, olay kaynağında.

Ama şu ss facepalmlar yaşattı bana. Galiba "ya hacı biz de girsek aranıza olmaz mı ha?" tadında yapıcaklar.

http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2009/august/highbornes.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Kültür olarak uzak değiller zaten, 10k yıl önce büyüyle uğraşanları varmış işte.
Ama Sundering olayından sonra ulan içine ettiniz yepisyeni dünyanın diyip kara koyun ilan ediyolar hepsini, büyüyü de yasaklıyolar.

Şimdi aralarına büyücü almaya başlarlarsa çok abuk olur. Hele bi git Illidan ın, Azshara nın gönlünü al, sonra gel derler adama.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Kültür olarak uzak değiller zaten, 10k yıl önce büyüyle uğraşanları varmış işte.
Ama Sundering olayından sonra ulan içine ettiniz yepisyeni dünyanın diyip kara koyun ilan ediyolar hepsini, büyüyü de yasaklıyolar.

Şimdi aralarına büyücü almaya başlarlarsa çok abuk olur. Hele bi git Illidan ın, Azshara nın gönlünü al, sonra gel derler adama.

Night Elf'lerin "Highborn" açılımı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sylian said:

Tamam genel olarak uğraşmıyorlar ama arcane öğrenmeleri için önlerinde racial bir engel yok. Bkz. İllidian.

abicim hiç bir classın bir şeyi öğrenmesi için "racial" engel yok.

ama yapabilmesi farklı bir kavram.

night elf'ten mage olmaz.
orc'dan paladin olmaz.
dwarf'tan mage olmaz.

bir kere bünyeye aykırı.
ikincisi bunlar o sosyal yapıda değiller.
üçüncüsü yapsalar bile "illidan" gibi "sürgün" hale gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

dwarf mage her daim wardı , druid bile oluyor adamlardan kimi konseptlerde wow a eklenirse dwarf druid şaşırmam yani sdf

dwarf mage için bkz ilk çıkan wow paketinin ingilizce manueli bile diyorlar.

walla class olayına takılmadım benim ilgilendiim şey cataclysm , değişen kalimdor ve hikayenin ulduar algalon a bağlantısı.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
Classic Azeroth Revamp
A cataclysmic event caused by Deathwing and Azshara will change the face of Azeroth as we know it. Most of the new content for Cataclysm will take the form of a revamped Azeroth, taking advantage of newer additions to WoW such as phasing and daily quests. Most of the quests and mobs in the classic zones will also be redesigned to make leveling less painful. Some zones will change drastically to fit this

abi bu olmasın ya, 4 senemi verdim ben o zone'lara :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...