Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pek kişiselliği kalmadı ama..

Chewy

Öne çıkan mesajlar

Mrb 1 haftadır yaşanan bir olayı annatıp önerilerinizi almak istiyorum.

Okuldan bir hatun var.Bu hatunla tanıstımız günden beri sevgilisiyle problemleri var ve sürekli anlatıp duruodu bana.Bende ilk başta öneriler versemde sonrada bayılıp salladım bunu.Yazın tekrar bulusmaya basladık sevgilisinden ayrılmıstı ve eskisi gibi değildi.Eskiden sürekli düşünüodu iliskisini filan.Neyse hergün birlikteydik vs takılıoduk 1 haftadır.Ailemde tatile gidince bi gün bize geldi ve malum olay oldu ikimizde anlamadık nasıl oldugunu kafamız iyiydi.2 gün boyunca bizdeydik vs.Bugun eve gitti ve eski sevgilisi aramış.Bu GERİZEKALIDA adımı vermis yattık vs demis :S daha sonrada yalan vs demiş.Tabiki eleman bunu yemedi benle bulusmak istio :S Yarın gitmeyi düşünüorm ama inkar etcez kızla birlikte (düştümüz duruma bak :S ).Ne yapıyım bulusym mu yoksa sallıyım mı ?

Lütfen troll olmasın önemli bisey :S
Sosyal ağlarda paylaş

madem ayrılmıslar neden öyle bisi söylemis eski sevgilisine :S
ayrıca eski sevgilisini ne baglar abi bunları sordun mu ve neden hesap verme durumu var?
bence görüsmeye falan gitme ara sen kimsin sana hesap mı vercem de bitir hatunla da görüsme abi

bu tür olaylar hep olur kızın iliskisi bitmistir ya da sallantıdadır,böyle durumlardaki kızlardan uzak durucaksın,ne yapacakları belli olmuyor cünkü.

edit:mericlik diz boyu 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

if

Chewy said:

herif bide 33 yasında olaya bak.

then

Griswold said:

Kızla her türlü ilişkini kökten kes.
Tamamen ama. Ararsa açma, MSN'den engelle varsa, Facebook'tan sil vesaire.
Koşarak uzaklaş.
Kişisel'de kız mevzularına neredeyse hiç mesaj atmıyor olduğumu hesaba katarak fazladan ciddiye al bu mesajımı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne diyecekki kızın sevgilisi sana?Zorla evime getirmedim zorla bişey yapmadım dersin.Bu benimle senin aranda değil, seninle sevgilin aranda dersin beni bulaştırma dersin.

NOT:Bunları karşıdakinin medeni kültürlü ve anlayşlı bir insan olduğunu varsayarak yazdım.Aksi taktirde tanıdığın kim varsa o konuşma esnasında yakınlarda olması senin yararına olur
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...