Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borderlands

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

oyunu download etsen bile multiplayer olayına girebilo musun? yoksa orjinal mi lazım

ilginç bir şekilde EVET :) (lan genelde hep çalışıyor yani hamachiyle falan arkadaşlarınla hep oynayabiliyosun böyle oyunları fakat ilginç bir şekilde direk internetten browse edip oyuna giriyoruz diyenler var ben daha "satın alamadım" oyunu bişi diyemicem :D )
Sosyal ağlarda paylaş

Korsan olarak internetten oynanabiliyor ama P2P olduğu için port sorunları var Port açınca server listesti yüklenirken donma olmuyor(port açmasanızda 60 80 saniye sonra yükleniyor).Time out verebiliyor vermese bile bağlanırken sorun çıkabiliyor ama biraz şanslıysanız bağlanabileceğiniz bir host çıkıyor ve oynayabiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun güzelde, çok tekrarlıyor gibi geldi kendini, ayrıca bir ton silah dedikleride diablo daki gibi %90ınına bakmıyorsunuz bile. melee sistemini pek sevmedim, hunterdakini en azından daha sofistike birşey bekliyordum, cod4 teki bıçak la aynı tuşu bile aynı.
Sosyal ağlarda paylaş

ben daha oynayamadım yarın oynıycam oyunuda hakkaten biri aydınlatırsa multiplayer olarak sevinirim bende merak ettim. Bide bişey sorucam oyun nasıl uzun soluklumu ? diablo gibi uzun sürsün aynı yerlerde olsa ard arda oynayabilmek istiyorum ben ya (diablo uzun mu sürüyo diyenler tabiki 1 gün içinde 5 act i de bitirip bitiriliyo oyun rahatça ama ilk oynadığımızda günde 1 act geçiyoduk full oynayıp) yaza kadarda expansionu gelicekmiş ztn diyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

diablo gbi waypointler falan var bi yerden bi yere gecince respawn oluyo moblar bi nevi diablonun fpsi iste multiplayerida cok rahat oyun icinde bi gamespy account aciyosunuz sonra join game diyince liste cikiyor private gamede acabiliyosunuz landanda oynaniyor ayni networkteyseniz vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...