Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borderlands

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

GwindonSurion said:

brick için şöyle talent düşünüyorum

http://talent.87bazillion.com/brick.php?550000055055052350000

takımla oynuyorsan her kalabalık akında berserk olucağından aslında revenge pek mantıklı deil.
yani buildinin mantığı içinde şey olmuş o. hadi bu da ben normal silahlarla gezerken kullandığım bişi olsun diye. ama baktım ne kullanırsın bilemedim. genede sen bilirsin tabi bu halide gayet cafcaflı =)
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler class modlar ilgili bir sorunum vardı kafamı çok kurcaladı cevabını buldum paylaşıyım dedim;(class modlar skill veren bi item slot lvl 18 + da bulmaya başlıyorsunuz) verdiği skillerden etkilenmeniz için o skillde en az 1 skilliniz olmalı + verdiği skilller ile skill 5+ da oluyor
+Mordecai oynıcaksanız (hunter) ilerde sniper kesmiyor zorla revolvera dönüyorsunuz ( revolverlar kamyon gibi ama maşşallah :D) 5+ adam gelince hepsini tek tek snipelayana kadar melee rushlayanlar dibinizde bitiyor birde ilerde büyük "doğal" yaşama karşı mutlaka shotgun kullanıyorsunuz yani bu benim classın silahı değil ne yapıyım ben bunu demeyin skillini kasın arada iyi oyunlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna dün başladım.Grafikleri ilginç doğrusu ama güzel.Onun dışında daha çok karakter ve skill ağacı daha geniş olmalıydı.Oyun tek düze gidiyor şu an ve sıkıldım biraz.Online'a gelirsek bağlanamadım bir türlü severlara ben kurdum birileri girer diye yine olmadı,kimse girmedi.Paticik olarak şu işe bir el atsak iyi olur bence.
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda mordecai oynuyorum, lvl 26yım ve sniperlar baymaya başladı clip sizeı ve atış hızı yüksek birşey çıkmassa yakında skilleri resetlicem. onun dışında handgun skilleriyle yakın mesafeden iyi bir handgunla(atış hızı yüksek ve elemental dmg i olanlar) alamıcağınız boss yok nerdeyse. umarım iyi bir sniper çıkarda yakında rahat ederim :D
Sosyal ağlarda paylaş

turuncu sniper rifle çıktı bana 280 hasar x4 ignite var :D bide bi assult rifle buldum 10 ammo regen per min diyo altında not var hold the line forever diye :p (bunları çıkarmak için bilmemne heaven şehrinde 10 kere save exit yapıp bütün chestleri açtım)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...